ברכות למשטרה הטובה בעולם..

13/02/13   |   12 תגובות
  הפוסט הפעם יהיה קצר במיוחד. רק צרור מלא תשבוחות למשטרת ישראל.
איזו משטרה נפלאה יש לנו. ללא ספק הטובה בעולם.

תרשו לי לברך את המשטרה וראשיה על חיסולו המוחלט של הפשע בישראל. זהו, אין יותר רוצחים, אנשי הפשע המאורגן כלואים כולם מאחורי סורג ובריח, הרחובות ריקים מגנבים ושודדים, האנסים כבר בבתי הכלא, מעלימי המס נתפסו כולם, אחרון המסתננים הלא חוקיים כבר הושב לארצו, סוחרי הסמים נלכדו, הפשע במדינת ישראל מוגר לחלוטין. הרחובות בטוחים מאי פעם.

כעת, התפנתה משטרת ישראל לטפל בפושעים האחרונים שעדיין נותרו, וביצעו פשע מזעזע במיוחד - אוהדי בית"ר ירושלים שלבשו חולצות שעליהם כתוב, השם ישמור, L.F (לה פמיליה), וכן אוהדים שלבשו לטענתם חולצות, השם ירחם, עליהן הכיתוב "איציק קורנפיין תתפטר". ללא ספק, פושעים מסוכנים שביצעו פשע חמור במיוחד. איזה מזל שהם לא הורשו להיכנס ...

במדינת הגמדים רעש מהומה.........

07/02/13   |   20 תגובות


ציד המכשפות הפרימיטיבי והגזעני נגד בית"ר ירושלים, בחסות חלק מכלי התקשורת, בסיוע עיתונאים בעלי אג'נדה פוליטית ברורה ופוליטיקאים מהזן הנמוך ביותר, המשיך השבוע ביתר שאת. נראה כאילו כל העם כולו התגייס כאחד "להציל את מדינת ישראל מאוהדי בית"ר ירושלים הגזענים". כתבי אישום, מעצרים, הרחקות מהמגרשים, איומים בעונשי מאסר, פניות להתאחדות הכדורגל העולמית מצד אנשי גיס חמישי המתגוררים במדינת ישראל ועוד. 
כמה עצוב היה לראות את אחמד טיבי מוזמן לכל אולפן רדיו או טלויזיה אפשרי ומתגאה בכך שהוא פנה להתאחדות הכדורגל העולמית פיפ"א בדרישה שתעניש את בית"ר, מחמם את האוירה הטעונה ממילא, וכל שורת המראיינים העלובים שמולו ממשיכים להתרפס בפניו נוטפי עונג. כמה עצוב לראות חבורת אנשים, שאמורים להיות משכילים מספיק, ובכל זאת עדיין אינם מבינים שאם הדברים היו תלויים באותו אחמד ...

גזענות? לא במגרש שלנו.

27/01/13   |   56 תגובות
  השבוע אני רוצה להקדיש את הפוסט לחגיגה התקשורתית סביב בית"ר ירושלים והשחקנים הצ'צ'נים שהבעלים ארקדי גאידמק החליט להביא לקבוצה.

בוודאי לא החמצם את החגיגה בכל כלי התקשורת. אחד מהאתרים הגדולים ביותר אפילו הקדיש לכך את הכותרת הראשית. מלחמה עם אירן, בחירות, קואליציה? כל אלו יכולים לחכות. בית"ר יחתימו או לא יחתימו שחקנים מצ'צ'ניה? זו הבעיה האמיתית והבוערת על סדר היום במדינת הגמדים שלנו.
  לא היה בעל טור או איש תקשורת שלא תרם את עצתו הצנועה כיצד להילחם ב"גזענים הבורים והפרימיטיביים" שמכונים גם אוהדי בית"ר ירושלים. אז תרשו לי להודיע - הגזענות אכן קיימת סביב בית"ר ירושלים, רק שהיא דווקא לא באה מצד האוהדים.
 
ראשית, אדון גאידמק. בעלים שבמשך מספר שנים הקבוצה עניינה אותו כקליפת השום, שלא טרח להשקיע ולו שקל אחד כאשר הקבוצה עמדה בפני קריסה ...

על גיבורים אלמונים, ו"הישגים נעים".

11/12/12   |   12 תגובות
  לפני מספר ימים נערך במשרד ראש הממשלה הפולני טקס מרגש בו הוענקו תעודות "חסיד אומות העולם" לשישה פולנים שהלכו לעולמם. התעודות והמדליות הוענקו לבני משפחותיהם של הפולנים המנוחים על פעילותם להצלת יהודים במהלך מלחמת העולם השנייה. אז נכון שהרבה יותר "סקסי" לספר כמה אנטישמיות יש בפולין, אבל בואו ניתן את הכבוד גם לאלו שסיכנו את חייהם להציל יהודים במהלך השואה, ומאחורי חלקם גם עומד סיפור מעניין ולא שגרתי. אלו הסיפורים מאחורי אותם גיבורים:

מאשה בורנשטיין, ילדה יהודיה צעירה, הגיעה בקיץ 1942 למשפחתה של הלנה גודלבסקה. בורנשטיין הקטנה הוברחה מגטו וורשה על ידי בתה של הלנה גודלבסקה, אלז'בייטה, לאחר שהסתתרה בתוך תיק קטן. תוך זמן קצר הפכה בורנשטיין לחלק בלתי נפרד מהמשפחה ובעזרתו של כומר מקומי, ידיד המשפחה, קיבלה תעודת הטבלה מזוייפת על שם "אירנה מריה גודלבסקה". שנה ...

כתוב מייל לניסן ניסן צור

כתב מעריב במזרח אירופה ומרצה לתקשורת במספר אוניברסיטאות ברחבי פולין. אוהד בית"ר, מתגורר בקרקוב, מת על החורף, ולא איכפת לו לשבת לבד בחושך.