בן-דרור ימיני

מחאה, הסתה והונאה...........

27/08/11   |   994 תגובות

גופי השמאל כבר אינם מסתירים את כוונתם להפוך את המאבק החברתי למאבק אנטי-ישראלי * המאהל בקריית שמונה, בינתיים, הוא בעיקר הונאה * הסיפור שמאחורי ההצגה ההומניטרית של שרה נתניהו


כדאי להקשיב לצלילים. לא רק למילים: "זו ועדה צינית, מטעה, אכזרית". אלה דבריה של דפני ליף, המנהיגה המוכתרת של המחאה, על ועדת טרכטנברג. עוד נחזור לעניין הסגנון. המוזיקה חשובה לא פחות מהמילים. זו לא רק דחייה על הסף של כל הידברות עם הוועדה. זה גם ניסיון לסכל, מראש, כל תוצאה. השינוי הופך למשני, לבלתי חשוב. המאבק נגד הממשלה, מאבק לשם מאבק, הופך לעיקר. זו מנגינה מוכרת מסגנון המאבק של השמאל הרדיקלי בעולם. 

נציגי התאחדות הסטודנטים, המרכיב הרציני ביותר במחאה, לא הגיעו למסיבת העיתונאים שבה בעטה ליף בוועדת טרכטנברג. הם פרסמו הודעה מתריסה: "אנו נאמנים לדרכנו שתמיד הייתה שילוב הידברות לצד מאבק חברתי". הנה לנו שני קולות במחאה. הקול שמחפש שינוי ותוצאה והידברות, והקול שהופך את הצד השני ל"ציני, מטעה, אכזרית". בהמשך, חכו קצת, תהפוך ממשלת ישראל ל"ממשלת בריונים צמאת דמים". ההנהגה מסמנת כיוון. אחרים קופצים צעד קדימה. נתניהו לא יחסל את המחאה. הוא ייתן לליף וחבריה לחסל אותה. הם יודעים את המלאכה.

מחאה - מחברתית לפלסטינית

התחנה הבאה במסע לשקיעת המחאה תופסת אותנו במאהל שדרות חן. ביום חמישי שעבר התכנסו שם פעילים ונציגי גופי שמאל כדי לתכנן את הצעדים הבאים. היו שם המחזאי יהושע סובול, איש מרצ מוסי רז, שמייצג את ההתחברות של מרצ למחנה הרדיקלי, ועוד סרבנים ואנרכיסטים. שבת אחים משמאל ביחד. והיו שם גם אלדד יניב מ"השמאל הלאומי" ויריב אופנהיימר מ"שלום עכשיו". השניים האחרונים אמורים לייצג את מה שהיה פעם השמאל השפוי יותר. לא השמאל האנטי-ציוני. 

נושא הכנס היה - היערכות לספטמבר. מחאה חברתית או פלסטינית? נבדוק. חן אגרי מ"שלום עכשיו" הודיעה על פרסום מסמך סיכום. ואכן, כעבר זמן פורסם מסמך המסכם את עשר הנקודות "שקיבלו את תמיכת רוב המשתתפים". אחת ההחלטות היא לחבר את המחאה המדינית, לקראת ספטמבר, עם המחאה החברתית. עד עכשיו הם התכחשו. עכשיו הם שמים את העניין בחלון הראווה. וזה עוד הסעיף הקל.

הבעיה איננה בעצם העובדה שיש מי שרוצה לחבר בין צדק חברתי לבין שלום. זה לגיטימי. הבעיה היא שסיכום האסיפה מגלה שיש ניסיון לחבר בין מחאת האוהלים לקמפיין אנטי-ישראלי, שכל כולו הזדהות טוטלית עם הפלסטינים. סעיף 6 קובע: "להצטרף למחאות הלא אלימות המתוכננות של הפלסטינים, לארגן צעדות מקבילות ישראליות אל הגבול, לקבל את פניהן בפרחים, לחגוג איתם. להביא גם את הצד השני, הפלסטיני, בצורה זו או אחרת למאבק יחד איתנו". לא עוד מאבק של משותף, ימין ושמאל, למען חברה צודקת, אלא מאבק הזדהות עם הפלסטינים. השיא מגיע בסעיף 7 שקובע כדלקמן: "במידה ומתחיל בלגן בעקבות ההכרזה (על מדינה פלסטינית - ב.י.) אסור לנו להשתתף בו. עלינו להשבית את המדינה ולהקים אוהלים כניסה לקריה בתל-אביב".

להלן וידאו המציג את מהלך כנס פעילי השמאל:
הבהרה: הווידאו שמופיע כאן אינו כולל את התוכן המלא של הדברים שנאמרו על ידי הדוברים השונים

תג מחיר משמאל

במילים אחרות - השמאל הישראלי מתכונן להכריז גם הוא על "תג מחיר". לא פעולות מהסוג המתועב נגד הפלסטינים, אלא פעולות מאותו סוג, נגד מדינת ישראל. "להשבית את המדינה". להסב את רעיון האוהלים לצורך סולידריות עם המאבק הפלסטיני. זה מחזיר אותנו לסעיף 6, שקורא לצאת לגבול, כדי להקביל את פני התהלוכות הפלסטיניות "בפרחים". הצעדות הפלסטיניות לגבול, אלה שכבר היו, ואלה שמתוכננות, לא נועדו לשלום, ולא לקידום ההסדר של שתי מדינות לשני עמים. המטרה המוצהרת היא - זכות השיבה. זה הקוד הידוע לחיסול מדינת ישראל. את המאבק הזה הם רוצים לקבל בפרחים.  

דבר אחד ברור. חלק מהשמאל מתכוון לחטוף את המחאה החברתית לכיוון הצפוי מראש של מאבק אנטי-ציוני ואנטי-ישראלי. זו לא פרשנות. זה המסמך המסכם. אבל לא כל השמאל. יריב אופנהיימר "משלום עכשיו" הבהיר לי שהדברים אינם על דעתו. ייתכן. אלא שזו נציגת "שלום עכשיו" שהוציאה את הסיכום (שנחשף לראשונה על ידי התחקירן לורקר מאתר Kr8). אלדד יניב מ"השמאל הלאומי" הודה שאכן נאמרו שם דברים קשים, אבל, הוא הוסיף, "צריך לעומד מולם. לא להתחמק, ולומר להם שהשיח שלהם בלתי רלבנטי. הייתי שם כדי לא לתת להם להשתלט". הם כבר השתלטו בעבר על מה שהיה מחנה השלום, והרסו אותו מבפנים. הם עלולים להצליח שוב.


שקר ממשלת הדמים

והמצעד נמשך. אחד, רני בלייר, גם הוא נציג המחאה, כתב השבוע מאמר ב"מעריב", שבו הוא מכנה את ממשלת ישראל כ"ממשלת בריונים צמאת דם". נכון שאלה ביטויים שמתאימים ל"אל-מנאר", ערוץ החיזבאללה, אבל עצם הפרסום היה ראוי. משום שצריך לדעת שהקולות ההרסניים הללו הם חלק מהמחאה. ליף אמרה "ועדה אכזרית". סתיו שפיר דיברה על החשש שנתניהו ייזום מלחמה לדיכוי המחאה (המבחן הגיע מהר מהצפוי, ונתניהו נהג באופן הפוך. היא חייבת לו התנצלות. אין סיכוי שזה יקרה). כך שאין שום הפתעה ב"ממשלה צמאת דם", או באחד אחר, שהוצג כ"מנהיג", שטען שעיתוי הפיגוע "לא היה מקרי". איך לא ידענו שאלה היו סוכני המוסד שארגנו לנו "פיגוע לחיסול המחאה". רצינו צדק חברתי. קיבלנו טירוף שמאלני.

מהזיות לעובדות. ממשלת נתניהו היא הממשלה שהפכה את חיי הפלסטינים להרבה יותר נסבלים. היא החלה לפעול באפריל 2009. מאז ועד לסוף חודש יוני נהרגו 137 פלסטינים. רובם מהרצועה. ממוצע של פחות משבעה הרוגים בחודש. ממוצע ההרוגים מהגדה הוא של פחות משניים בחודש. רובם המוחלט מעורבים בטרור. רק ממשלת נתניהו, משנות התשעים, בולטת גם היא במספר ההרוגים הנמוך. אבל מה לתעשיית השקרים ולעובדות. דווקא לממשלת נתניהו קורא בלייר "ממשלה צמאת דם". מלאכתו של החמאס נעשית על ידי "פעיל מחאה".

לטובת המחאה, יסולקו ממנה אלה שמחבלים בה מבפנים.מאהל קריית שמונה?

רוח אחרת, צריך להודות, נושבת במאהל קריית שמונה. קריית שמונה? לא בדיוק. כמעט כולם שם היו סטודנטים ממכללת תל-חי. יש כאן מישהו מבני המקום, שאלתי. כן, היו שם שניים. לא בדיוק חלק מהמאהל. 

ככל שמדובר בסוגיות דיור, הבעיה המרכזית של קריית שמונה היא חלוקת הקרקעות בינה לבין המועצה האזורית גליל עליון. זה הסיפור של הרבה מאוד עיירות פיתוח. גבולות מוניציפליים: שטחי רשות מקומית, כל רשות, חשובים לצורכי התפתחות, הוספת מתחמי דיור, פיתוח אזורי תעשייה וגביית ארנונה. בעיירות הפיתוח, היחס בין תושבים לקרקע פנויה הוא נמוך מאוד. במועצות שסביבן, היחס הפוך. זה אומר פחות שטחי תעשייה לעיירות הפיתוח, וזה אומר הרבה פחות תקבולים ממסים. הפער בין חלק מעיירות הפיתוח לבין המועצות האזוריות שלידן הוא בערך כמו היחס שבין פועל הניקיון לבין הטייקון שמעסיק אותו. כך, למשל, לפי נתונים שפרסם שלומי פרי מקריית שמונה, המועצה האזורית גליל עליון חולשת על שטח של כ- 295,000 דונם, כ-13,000 תושבים קבועים והשאר שוכרים. היחס בין קרקע לתושב - 23. קריית שמונה חולשת על שטח  של כ-14,000 דונם וכ-23,000 תושבים. יחס קרקע לתושב  - 0.6. היחס בין המועצה האזורית תמר לבין עיירות הפיתוח שבאזור הוא חמור יותר. תמר שולטת על 1.65 מיליון דונם, וזוכה להכנסות של 40,000 שקל לתושב. לעומת דימונה למשל, שבה ההכנסה לנפש מארנונה עומדת על 200 שקל. זה לא עניין של ניהול. גם אין צורך בחלוקה שווה, ככל שמדובר בקרקעות לחקלאות. זה עניין של חלוקה צודקת של הכנסות מאזורי תעשייה ומקרקעות שהופשרו לבנייה. בדימונה היה שינוי, והיא זוכה עכשיו לתשלומי ארנונה, בסך 6 מיליון שקל בשנה, מהכור הגרעיני. ירוחם תזכה לחלק מהארנונה מהבסיסים שיקומו לידה.

כל התיקונים הללו מצויים באחריות ועדה לקביעת גבולות במשרד הפנים. אלא ששם פועלת הבירוקרטיה הישראלית במלוא הדרה. שיתוק מוחלט. אם היה שר הפנים מחליט לדאוג לתושבי עיירות הפיתוח, הוא היה יכול לקבוע מדיניות. אלא שאלי ישי, בדיוק כמו שר השיכון אריאל אטיאס, אף פעם לא התעניין באמת בחלוקה צודקת. שניהם, איש בתחומו, מנציחים את החלוקה המעוותת.

וזה רק הולך ומחמיר. סעיף 47 להסכם הקואליציוני מונע שינוי גבולות מוניציפליים בין רשויות, ללא אישור הממשלה. זו דרישה של מפלגת העבודה, שנועדה להנציח את העושק ההיסטורי של עיירות הפיתוח. הרי זו מפלגת המבוססים. אהוד ברק כבר ביקש סליחה פעם אחת. דיבורים לחוד ומעשים לחוד. לא על עושק העבר צריך ברק לבקש סליחה. על הנצחת העושק היום הוא צריך לבקש מחילה. הבעיה איננה ברק. השאלה היא, היכן היו שלי יחימוביץ', עמיר פרץ, דניאל בן-סימון ואחרים. מדוע הם נתנו יד לחרפה הזאת.

כך שאת העיוות הזה הגיע הזמן לסיים. האם נאמרה על כך מילה במאהל בקריית שמונה? כלום, אף לא מילה. למה, שאלתי את שני בני המקום שהיו שם. אנחנו לא רוצים להרגיז את אנשי המאהל, משום שרובם גרים ביישובים באזור. כלומר, במועצה האזורית גליל עליון. וחמור מכך, מתברר שיש שיתוף בין המועצה האזורית, הטייקון הגיאוגרפי, לבין המאהל.

באותו ערב הגיע למקום השר מיכאל איתן. אתם בטח מתכוונים לומר לו משהו בעניין הבוער הזה, הגורם המרכזי למצוקת הדיור ולהכנסות העלובות של המועצה, אמרתי לנציגי העיירה. לא, ממש לא, הם הבהירו לי. הם רוצים שקט תעשייתי. לפי ההיגיון הזה, ייתכן שצריך להפסיק את המחאה החברתית. שמא תופרע מנוחת בעלי השלטון, הקרקעות וההון. הרי גם הם חלק מהמחאה.

יש במאהל הרבה צעירים חדורי רצון לשינוי ולצדק חברתי. זו ההזדמנות שלהם להתעלות מעל אינטרסים קטנים וצרים. אם שינוי, אז קודם כל בתחום הקרקעות. הם אלה שצריכים להצטרף אליו ולהוביל אותו. עד אז, זו לא מחאה, ולא מאהל ולא קריית שמונה. זו בעיקר הצגה והונאה. כך בהפיכת המאבק החברתי למאבק פלסטיני ואנטי-ישראלי. כך גם, מתברר, בהקשר החברתי והכלכלי.שרה נתניהו: נאורות או יחצנות?

ביום שלישי האחרון פרסמתי מאמר על המאבק בעניין שוהה בלתי חוקית, שהיא וילדתה קיבלו צו גירוש. עו"ד עודד פלר מהאגודה לזכויות האזרח הבהיר לי שהעתירה לא הייתה נגד הגירוש, אלא נגד הליך המעצר החפוז שמשרד הפנים ניסה לבצע. הסעד שהתבקש היה מתן שהות של חודש, לאמא ולבת, להיפגש עם האב ולעזוב את הארץ מרצונן, ללא מעצר. בינתיים כבר נדחתה העתירה, והאם ובתה, ננסי ואופק, שולחו לפיליפינים.

אלא שהסיפור העיקרי הוא מעורבותה של שרה נתניהו. הבקשה שלה הייתה שונה. היא ביקשה להשאיר את הבלתי-חוקית ובתה בישראל. אם חשבנו שמדובר בפרץ של נאורות והומניות, כדאי לחשוב שוב. יועצת ראש הממשלה, ד"ר אורית גלילי, הבהירה בעצמה מה עומד מאחורי העניין: "שינוי המדיניות שהובלנו לגבי שרה נתניהו, הוכיח את עצמו במלואו בשבוע האחרון בפרשת הילדה אופק, שהיתה מועמדת לגירוש. לראשונה בכל תולדותיה כרעיית ראש הממשלה  קיבלה שרה נתניהו תקשורת אוהדת ויחס של קונצנזוס מקיר לקיר - אפילו בכלי תקשורת שהיו ידועים בעוינותה כלפיה. לכן לא רק  שלא נגרם נזק, נהפוך הוא".

לעזאזל עם הקריטריונים שקבעה הממשלה. לעזאזל עם הפרת חוק המונית מצד שוהים בלתי חוקיים. את מי זה מעניין. העיקר שהגברת קיבלה מילה טובה גם ב"הארץ". שנים זה היה חלום. עכשיו הוא מתגשם. לקרוא ולשפשף את העיניים. כך נקבעת המדיניות הישראלית בעניין השוהים הבלתי-חוקיים.

יש לי עצה ליועצת גלילי: אם הגברת נתניהו תצטלם עם שתי ילדות פלסטיניות חביבות ממחנה פליטים בלבנון, בביקור הבא שלה, נניח בלונדון, ותכריז שהיא תיאבק על זכותן לחיות דווקא בישראל, היא תיהפך לגיבורה בינלאומית. לא רק ב"הארץ". אפילו ב"גרדיאן" וב-BBC. נסי את זה, אורית, ההצלחה מובטחת מראש.

אחרית דבר:
בעקבות המאמר הזה, שהתפרסם גם בעיתון המודפס וגם כאן, הגיעו אליי תלונות של שותפים למחאה, יושבי אוהלים ואחרים, שמסבירים שאין להם חלק ונחלה בהטיה לכיוון האנטי-ישראלי והאנטי-ציוני וכי רוב השותפים למאבק מצויים במקום אחר ושפוי ובדרך כלל גם ציוני. הם מוחים מתוך רצון לשנות ולא כדי להרוס. 
והיא הנותנת. המאבק לצדק חברתי חשוב וצודק. דווקא משום כך אני מרשה לעצמי להזהיר מהמחנה האנטי-ציוני. הם לא הרוב. אבל הם כבר הצליחו להרוס כל חלקה טובה במחנה השלום. הם עלולים לעשות את אותו דבר למחנה המחאה. 
אני מנסה, בכוחותיי הדלים, להצביע על הסימנים. הם מצטברים. זה בא בעיקר מההנהגה ומדובריה. לא כל ההנהגה. יש בתוכה נפלאים. רוב המוחים שייכים למחנה השפוי. פגשתי אותם במאהלים. הסתרה והשתקה לא יועילו. להפך. הם רק יגדילו את הסכנה. 
התפקיד שלי הוא להתריע. זה מה שאני עושה. לא כדי לפגוע במחאה להפך. כדי להציל אותה.  

תגובות

עד כה: 994 תגובות ב-515 דיונים

הוספת תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

אין לפרסם באתר nrg תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר nrg שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר

סגור
מעדכן תגובות...
 • 515.

  764559840@qq.com

  sea , 04/08/12 04:54

  YHH-I appreciate for your kind and generous sharing. Shop online at christian louboutin sale mall for a great selection of christian louboutin 2012, wedding shoes, evening christian louboutin ankle boots, boots and sandals for girls, women and men with free shopping on all orders.Welcome to luxury christian louboutin high boots online store.The best christian louboutin bags at best price, free delivery, easy returns & exchanges, 100% quality guarantee! Save 82% Off. Cheap christian louboutin evening makes a woman's feet dazzle and shine even after the twelve strikes of midnight. Own a pair of stylish and wonderful christian louboutin flats is women's lifetime pursuit. We offer christian louboutin pumps red bottom shoes online shopping by an elegant but easy way. Shopping online at discount price for red sole signature designer christian louboutin sandals, from christian louboutin sandals, christian louboutin pumps, christian louboutin wedges,christian louboutin slingback and christian louboutin boots.
  Order products in christian louboutin sale store are free shipping.If you want to be more remarkable,do not miss it christian louboutin high boots. They are sexy and gorgeous christian louboutin pumps. Welcome old and new customers christian louboutin sandals, we will offer you the best service christian louboutin slingback.All shoes has been worked by good craftsman and christian louboutin bags for men by hand and this is the result of a careful selection. If you are engaged in the vogue or you want keep the same pace with the trend, christian louboutin evening could be your best choice.It is really nice of you to share the excellent shoes information to others. christian louboutin shoes is absolutely representative of fashion and recreation, christian louboutin 2012, became a matter of course the popular protagonist of the season christian louboutin ankle boots. We will try our best to satisfy you christian louboutin wedges.
  A lot of women like herve leger.This herve leger high neck dresses blue will make you very sexy and charming.Once you wear this beautiful,elegant, sexy and charming featured herve leger dress in the party,herve leger square neck dresses Black make your choice to go in the fashion front,herve leger strapless dresses the pursuit of fashion on the interpretation of the fashion herve leger swimsuit .Herve leger long sleeve dresses green make your choice to go in the fashion front, the pursuit of fashion on the interpretation of the fashion, sexy, charisma, temperament and so on.has always been favored in recent years,herve leger round neck dresses Green is enjoy a great reputation in the whole world,herve leger single strap dresses refined and elegant style of popular fashionable tide of people%u2019s affection.herve leger bandage dresses is the famous brand from France. herve leger double shoulder is committed to shape the women%u2019s line beauty, and the dress is known as the bandage dress.
  Once you wear this beautiful, elegant, sexy herve leger sale shop, you will immediately love it. Buy now cheap herve leger shop enjoy take one week to your door. They have become the most loyal fans in herve leger dress sale. Herve leger is equal to the charm of the Hollywood stars. Buy now herve leger dress free shipping. You herve leger dress clothing close friends as human beings, especially women, is necessary and important to the modern women shop herve leger dress.It is really nice of you to share the excellent shoes information to others.herve leger bandage dresses with beautiful clothes,herve leger dresses have the best durability, is to use artificial silk, nylon,herve leger dress shop spandex clothing popular with the people around the world of harmony. Ladies, show the perfect body for clothes.
  Christian Louboutin Pumps foot that one wipe enthusiastic red, no matter how plain clothes, they were unable to hide the hostess as fire the lively personality.Christian Louboutin Sandals is fashionable and beautiful, recently new appearance of new women's sandals, presenting an one colour profusion, design and material collocation also ingenuity, pretty, both restoring ancient ways, full of female lasting appeal, sweet call a person fondle admiringly.Choose the woman wearing louboutin slingback, often has realised that many men somehow to high-heeled shoes have deep interest, wear cheap Christian Louboutin Sneakers can easily outright conquest many men, can easily get many men worship,can easily make many men excited.In fashionable arena occupies a place of christian louboutin ankle boot forever and always makes women fascination.christian louboutin sale 2012 is fashionable and beautiful, recently new appearance of new women's sandals, presenting an one colour profusion, design and material collocation also ingenuity, pretty, both restoring ancient ways, full of female lasting appeal, sweet call a person fondle admiringly.Delicate the luxury of girl for oneself of each clothes to acquire a pair of high heels to match, but always than a double take Christian Louboutin Ankle Boots to reality.A pair of shoes match different dress, you can mature, can also be lovely, shoes with a woman share experience, no matter you are in the life which stage, whether a portly figure or thin, louboutin pumps sale store always with you.But this kind of pretty woman flavour, just a kind of thin with the Christian Louboutin High Boots predraft high-heeled shoes peculiar patents.
  The summer came again, if you have love to choose a pair of christian louboutin shoes right now? christian louboutin pumps daffodile match herve leger bandage will make you a shine at the moment.Don't do the most brilliant and also don't do the lowest. louboutin outlet with its own language, confided women the curve of the gentle, sending out the mature female charm. herve leger dress replica a fair maiden temperament, both costly and qing li, both charm and cute. Thank you for giving the awesome suggestions for us to order. summer comes, want to follow the trend of the front line, still please read the article. christian louboutin sale and clothes, the fire and herve leger dress is popular all over the world. Women like the bandage as the sexy details, they use replica herve leger bundle out of sexy figure concave and convex have send.


  הגב לתגובה זו

 • 514.

  סדק חברתי (ל''ת)

  ofer , 12/09/11 13:30

 • 513.

  אני מרגישה שנלקחה ממני המחאה- היא לא מייצגת אותי יותר.

  ימנית מהפריפריה , 08/09/11 13:44

  המטרה והפתרון היה קידום ובנייה בפריפריה. חיזוק יזמים חדשים, ביטול הריכוזיות, בנייה מוזלת ביו"ש ועוד.
  קיבלתי ניסיון להפיל את ביבי, תמיכה באירגוני טרור פרו- "פלסטיניים", ובולשיט על ה"כיבוש" המדומה של השמאל.

  אני מתכוונת להלחם בהשתלטות הזו במחאה ימנית, אני לא יודעת מה איתכם, אני נשראתי בפוקוס!

  הגב לתגובה זו

 • 512.

  בן דרור- היושר והכתיבה שלך ראויים להערכה !!!!!!!!!!!

  ימנית דורשת צדק אמיתי , 08/09/11 13:24

  הכתיבה הכנה והאמיתית שלך חודרת לתודעותינו וחושפת את השקר לעומת האמת!
  תמשיך לכתוב ולחשוף בפנינו מה שהתקשורת, ששיכת לבעלי ההון מהשמאל, מסלפת ומסתירה מעיננו!

  סטודנטית מהפריפריה.

  הגב לתגובה זו

 • 511.

  שמאלנים משוגעים

  אבי , 05/09/11 21:50

  חחחחחחחחחחחח טיפשים סמרטוטים....
  בסוף הערבים ירצחו אותם ראשונים חחחחחחחחחחח

  הגב לתגובה זו

 • 509.

  מהפכה. אני נרגשת לקרא את מה שאני בעצמי ראיתי והבנתי ופתאם בן דרור מעיז

  חן , 04/09/11 17:57

  נס קיץ 2011 בן דרור כותב את מה שכל כך ברור
  הכל מתוכנן הכל כל כך מעוות וכל התקשורת מגוייסת בעד המחאה בעד הנגד . העיקר שיהיה בלגן וסוף סוף צדיק בסדום כותב את מה שהרגשתי. אסור להתייאש יש תיקווה.
  בפרשת השבוע קראנו אתמול בפ. שופטים "תמים תיהיה עם אלוקיך" וצדק צדק תרדף" זו הדרך

  הגב לתגובה זו

 • 508.

  מהפכה קיץ 2011 (ל''ת)

  חן , 04/09/11 17:51

 • 506.

  נוי אלוש ברמיקס חדש ומהמם (החזירים)

  http://www.youtube.com/watch?v=V8MV5nzOtS0 , 04/09/11 17:40  http://www.youtube.com/watch?v=V8MV5nzOtS0

  .  הגב לתגובה זו

 • 503.

  כמה דברים אתה אומר ובעצם לא אומר כלום

  איציק , 04/09/11 15:22


  שמאל ימין חארטה בארטה מנהידי המחאה והשטויות האלה הכל אפיזודה חולפת

  המסר עבר מי שירוויח מזה זה כולנו ואם זה בזכות השמאל הקיצוני אז זה הרבה יותר ממה שהימין הקיצוני עשה ...

  זה שאתה בן דרור ימיני לא אומר שאתה חיב להשאר אטום יאאלה חלאס עם הדמגוגיה לאספסוף

  הגב לתגובה זו

  • העם ביחד תרם למחאה- השמאל מפרק כל חלקה טובה בה!!

   סטודנטית , 08/09/11 13:30

   המחאה השיגה תוצאות, הכוונה הייתה לקדם את הפריפריה, יחידות דיור, ביטול הריכוזיות וכו'. אבל השמאל רוצה להפיל את הממשלה, הפריפריה לא מעניינת אותו. לכן המחאה הפכה לסדק חברתי וכבר מזמן לא צדק חברתי.
   העם (ימין ושמאל ביחד) ניסה לקדם את העיניין השמאל דחף הכל הצידה כדי להשיג אינטרס -אישי- בלבד!

   הגב לתגובה זו

 • 502.

  גם לנין דיבר על צדק חברתי וזה בדיוק מה שמפחיד

  רועי , 03/09/11 23:36

  מנהיגי המחאה הם לא חלק מהעם והאינטרסים שלהם נסתרים מפני הציבור העיוור.

  אנחנו בין הפטיש (הממשלה) לסדן(מנהיגי המחאה) רבותיי , המחאה חיובית וטובה אבל מנהיגי המחאה דורסים כל דרך של פיתרון כי מטרותיהם אינן לטובת העם .

  אני אישית מפחד

  הגב לתגובה זו

 • 500.

  בן דרוד - סוף סוף שיח אינטיליגנטי מעיתונאי אמיתי

  איש שמאל (לשעבר?) , 03/09/11 20:42

  תודה לך בן דרוד על העלאת רמת הדיון לרמת העובדות הנקיות. ולו כלכתבי החצרהביפר ישכילו לפתוח את השיח הציבורי כמוך.
  תודה לך

  הגב לתגובה זו

 • 499.

  ימיני אל תקשיב ללשונות הרעות

  העם אוהב אותך אתה המלך , 03/09/11 05:03

  http://oron.com/wneymb74uxoa

  הגב לתגובה זו

 • 497.
 • 496.

  רק שינוי השיטה יעלים את העשבים השוטים.

  יש מיש , 02/09/11 14:25

  שינוי שיטת הממשל על פי יש מיש בפוליגרף ו SMS
  http://www.2all.co.il/web/sites/yeshmeyesh/PAGE41.asp


  הגב לתגובה זו

 • 495.

  גגגגג (ל''ת)

  ע , 02/09/11 10:58

 • 494.

  עגגגג (ל''ת)

  כג , 02/09/11 10:58

 • 493.

  גגגגגגגגגגגג (ל''ת)

  א , 02/09/11 10:58

 • 492.

  כככככככככככ (ל''ת)

  א , 02/09/11 10:57

 • 491.

  ככככככככ (ל''ת)

  א , 02/09/11 10:57

 • 490.

  צבא כיבוש......צבא שמבצע פשעי מלחמה...אסור להתגייס אליו... (ל''ת)

  וזה מה שדפני ליף חושבת על צה"ל : , 02/09/11 09:40

 • 489.

  ואלו האנשים הטובים:סרבנית שרות מכפר שמריהו ואנרכיסטית ! (ל''ת)

  איפה האידיוטים שיצאו לכיכר המדינה? ללכת אחרי "האנשים הטובים" , 02/09/11 09:39

 • 488.

  דפני ליף=יונתן שפירא ! שמאל קיצוני אנטי ציוני ! (ל''ת)

  דפני ליף נחשפה ! שמאלנית קיצונית,קראה לסרבנות לשרת בצה"ל ! , 02/09/11 09:38

 • 487.

  אנשים טובים באמצע הדרך

  דוד דרמון , 02/09/11 08:43

  "אני מנסה, בכוחותיי הדלים, להצביע על הסימנים. הם מצטברים. זה בא בעיקר מההנהגה ומדובריה. לא כל ההנהגה. יש בתוכה נפלאים. רוב המוחים שייכים למחנה השפוי. פגשתי אותם במאהלים. הסתרה והשתקה לא יועילו. להפך. הם רק יגדילו את הסכנה.
  התפקיד שלי הוא להתריע. זה מה שאני עושה. לא כדי לפגוע במחאה להפך. כדי להציל אותה. " מצוין, אז כמוני תצטרף לאלה ההולכים באמצע הדרך

  הגב לתגובה זו

 • 486.

  ימיני צודק כרגיל

  שלום , 02/09/11 03:42

  http://www.vintage-erotica-forum.com/printthread.php?t=86467

  הגב לתגובה זו

 • 485.

  זהירות מהקאפו וירוסים גייס חמישי מחולל האנרכיה בחסות הקרן להשמדת ישראל

  אל תבליגו יותר יהודים-עת לפעול , 01/09/11 22:04

  מטרת קמפיין האנרכיה של הקרן החדשה להשמדת ישראל היא לסייע לאוייב הפלסטיני לקראת מלחמת ספטמבר העקובה מדם מה שכבר התחיל בדרום והולך להתפוצץ לנו בירושלים ובצפון-הקרן מגייסת את הכסף מקרן פורד מקרנות גרמניות שרוצות להשלים את המלאכה ומקרנות ישועיות וסעודיות- ארגון הפשע שתי''ל הוא המבצע עבור הקרן את העבודה המלוכלכת ע''י הקמת מאות עמותות צדק חברתי/זכויות אזרח מזוייפות שהם מארגנים דוחפים ומממנים והן בעצם התשתית הלוגיסטית של האנרכיה שמטרתה סיוע לאוייב במלחמתו ביהודים--אל תבליגו יותר עת לפעול נגדם בכל האמצעים

  הגב לתגובה זו

 • 484.

  שלמה קראוס ענה יפה לכל התהיות של ימיני, המאבק לא הסתיים

  מצב האזרחים במדינה לא הוטב , 01/09/11 15:34

  והוא לא היה טוב, לא משנה אם הם שמאלנים או מיניםם או מזרחיים או אשכנזים או תושבי המרכז או תושבי הפריפריה. בעצם קצת כן, תושבי הפרפריה נדפקים יותר, אז עליהם לעמוד עוד יותר על זכויותיהם.

  הגב לתגובה זו

 • 482.

  זה רק נדמה לי שירושלמי די עילג ווכחן דמגוגי פרימיטיבי??

  שמיר , 31/08/11 22:23

  הויכוח בין ימיני לירושלמי הוא ממש לא כוחות, לא ברמת הטיעונים, לא ביכולת השימוש בשפה ועוד.

  כבר עדיף היה הויכוח עם גדעון לוי שהוא אומנם נציג הפלסטינים עלי אדמות אך יודע לטעון טיעון ולומר דבריו בשטף מתקבל על הדעת.

  הגב לתגובה זו

 • 481.

  בן דרור אתה עתונאי ואדם הלוואי שהיו עוד רבים כמוך

  אסתר א , 31/08/11 19:04

  היינו 12 שבטים. היום אנחנו עם השפטים
  והנרדפים. איפוא יש עוד אנשים עתונאים
  פיהם וליבם שווים. אין נגמר פיניטו.
  אני מסתכלת ביאוש גדול איך אנחנו מחריבים
  את המדינה. ואף אחד לא פוצה פה חלק מפחד
  והשאר מיאוש.
  עדיין לא קראתי את הכתבה נותנת לך קרדיט
  קרט בלנק . אני אתך ועוד רבים. תאמין לי
  ובאקר לעצמך. מאחת שרואה רחוק ואוהבת
  קודם כל לפני דעותי את המדינה.

  הגב לתגובה זו

 • 479.

  הכל מתחיל בילדי תימן החטופים, שנמכרו לניסויים רפואיים..

  אבי צנעני , 31/08/11 11:24

  .קבלו קישור לניסויים רפואיים שארה"ב ביצעה באזרחים חלשים של גוואטמלה:
  http://news.yahoo.com/panel-reveals-details-1940s-experiment-012040543.html
  ...אובמה התנצל לא מזמן ובימים אלה מוקמת ועדת חקירה, אבל אצלנו האשכנזים ממשיכים לפחד...רק שר הבריאות באותו זמן הרב פורוש גמגם כמה רמזים בנושא...תהיו גברים , הבהירו את העניין ותתנצלו, כדי שנוכל להמשיך יחד מאוחדים !!

  הגב לתגובה זו

 • 478.

  קישור המוכיח כמה דבריך נכונים

  דוד , 31/08/11 09:15

  http://www.facebook.com/l.php?u=http://youtu.be/KBG7yGqPINs&h=UAQBzsYeOAQDJc0QlB5IKz6PDNb2TTE9yWNIxswvj8UWaTA

  הגב לתגובה זו

 • 477.

  קרן אמריקאית זרה: ''אנו מאחורי הקלעים של מחאת האוהלים''

  חשיפה של אתר רוטר.נט , 31/08/11 08:50

  http://rotter.net/forum/scoops1/15558.shtml

  במכתב שהופנה אתמול, 29.8.11, אל תומכי ותורמי הקרן הזרה, NIF -
  הקרן לישראל חדשה, שמכונה בתרמית גם הקרן החדשה לישראל,
  הודיעה מנהלת זרוע הביצוע של הקרן האמריקאית בישראל, רונית הד:

  "רוב עבודתנו נעשית מאחורי הקלעים"


  our work is mostly behind the scenes

  ועוד היא כותבת:  This movement then is much more than a struggle over food or housing prices; it is a struggle over the very orientation of the state vis-א-vis the welfare and well being of its citizens.

  "..המאבק הזה הנו הרבה מעבר למאבק על מחירי הדיור והמזון, זהו מאבק על גישתה והאוריינטציה
  של המדינה כלפי שלומם ורווחתם של אזרחיה.."(מה זה עניינם של האמריקאים?)

  חלק מבין הפעולות שמציינת רונית הד במכתבה:

  הצוות שלנו מבקר מידי יום ב-4-5 מאהלים באמצעות Shatil-mobile

  ..שתיל מכנסת מידי יום שישי בבוקר כ-60 נציגי מאהלים. במפגשים אלה הוקמו 6
  ועדות שעוסקות בנושאים כגון : רישות, חיזוק האקטיביזם החברתי, והמרת תנופת
  המפגינים לכוח פוליטי..

  במפגש האחרון באור עקיבא למדנו כיצד להתמודד ולהגיב בהתחשב במתקפות
  הטרור בדרום.

  היינו מעורבים בהקמת צוות המומחים האלטרנטיבי.

  אבי דבוש מוציא מידי ערב סיכומים ועדכונים לגבי מה שקרה ומה עומד לקרות.
  העדכון מוצא אל כל הפעילים, כולל לעיתונאים! (מישהו מהתקשורת
  טרח לדווח לכם על כך?. אני מניח שבן דרור ימיני אינו מכותב..)

  אנו מדריכים ומכוונים את פעילי העדה האתיופית

  ערכנו מיפוי צרכים של כל מאהלי הערבים (אלה שרוצים את אדמות היישובים היהודים)

  ארגנו הפגנה של עולים מרוסיה שהגיעו לכנסת והתקבלו ע"י ציפי לבני.

  לא צריך להרבות יותר מילים!

  כל מה שנכתב ברוטר מהיום השני של "מחאת הדיור" %u2013 היה נכון!

  אני רק מקווה שביבי נתניהו יקרא את מה שכתוב כאן ויודיע
  שהוא מצטער שלא תמך בחוק שיבדוק את מקורות המימון של
  ארגוני השטנה של הקרן הזרה, כולל אותה עצמה.

  הגב לתגובה זו

 • 476.
1 2 3 4 5 6 7 8 9  
עד כה: 994 תגובות ב-515 דיונים

כתוב מייל לבן-דרור בן-דרור ימיני

נולד בערב ליל הסדר, ולכן שמו בן-דרור. עיתונאי ומשפטן. פרסם את הספר "אגרוף פוליטי" והיה עורך העיתון הלוחמני "הפטיש" 
 
מאמרים של בן-דרור ימיני מהעבר, וכן מאמרים מתורגמים לאנגלית ולשפות נוספות ניתן למצוא בלחיצה על הקישור כאן.