ראשי > חדשות > חדשות בארץ > כתבה
בארכיון האתר
ניסים ציוני הודה בהטרדה מינית
אחרי הכחשות נמרצות, הודה היום מנכ"ל עמותת "פתחון לב" שהטריד מינית ארבע עובדות בעמותה
לכתבה הקודמת דפדף בחדשות לכתבה הבאה
ענת שיחור-אהרונסון
17/4/2005 13:03
ניסים ציוני, מייסד עמותת ''פתחון לב'' לעזרה לנזקקים, הודה היום בבית משפט השלום בתל-אביב במסגרת כתב אישום מתוקן, בהטרדות מיניות ועבירות מין שביצע בארבע מתלוננות, עובדות העמותה. בחודשים האחרונים הכחיש ציוני מכל וכל את ההאשמות המיוחסות לו.

ציוני הגיע לסיכום עם הפרקליטות כי יישלח לתסקיר שירות מבחן, שיתבקש להתייחס הן לשאלת מסוכנותו המינית והן לשאלת ההרשעה. ציוני, המבקש שלא להרשיעו בדין, יוכל על פי הסיכום לחזור ולשמש כמנכ''ל העמותה. תסקיר שירות המבחן למבוגרים יוגש ב-7 בספטמבר.

כתב האישום נגד ציוני, באשמת מעשים מגונים והטרדות מיניות של ארבע נשים שעבדו בעמותה,
הוגשלבית המשפט בחודש נובמבר האחרון. האישום הראשון התייחס לאישה בת 38 שהתנדבה בעמותה, ובהמשך שימשה כרכזת קורסי נשים וכמנהלת ''מכללת פתחון לב''. על פי הנטען, נהג ציוני לחבק אותה ולגעת בישבנה, לקרב את ראשו לגופה, ולתאר באוזניה את יחסי המין שלו עם אשתו ופנטזיות מיניות אחרות שלו.
 
על פי האישום השני, ציוני בן ה-55 הטריד מינית וביצע מעשים מגונים בנערה בת 16 שהתנדבה בעמותה, במהלך חתונה של אחת מהעובדות, גם כן בחודש מארס בשנה שעברה. הנאשם שאל את הנערה אם יש לה חבר ומשענתה בחיוב שאל אותה :"אם ירדה לו''. בהמשך ביקש הנאשם מהנערה להתלוות אליו לחניון המלון, שם חיבק אותה ואמר לה שהוא אוהב אותה. הנערה טענה בפניו כי הוא מביך אותה, אך ציוני המשיך לחבק ולנשק אותה בצווארה, ובהמשך גם ניסה לגעת בה במקומות אינטימיים.

האישה השלישית אותה תקף לפי כתב האישום היא צעירה בת 27, ששימשה כעוזרת מנכ''ל. בין דצמבר 2003 לינואר 2004 התקשר אליה הנאשם ופירט באוזניה את תוכנו של חלום ארוטי אותו חלם ובו השתתפו שניהם. ציוני ביקש מהמתלוננת לא לספר את דבריו לאף אחד ובמיוחד לא לבעלה.

המתלוננת הרביעית היא מתנדבת בעמותה בת 28, שעל פי הנטען נהג הנאשם להעיר בפניה הערות מיניות גסות ומביכות. בשתי הזדמנויות גם חיבק אותה והצמיד אותה בחוזקה לגופו.
גלעד חוזר הביתה
חוזרים לליל הרצח
טוקבק של סליחה
נבחרת העשור
אסף רמון
מותו של טופז
עד כאן!
חברה
בעולם
פוליטיקאים
בחירות 2009
תמונות
פוליטי מדיני
חדשות בארץ
  מדד הגולשים
נעצר חשוד בפרשת...
                  18.84%
היעלים הבורחים...
                  11.58%
רצח מרגריטה...
                  8.28%
עוד...

חדשות בארץ
הרופא קבע שהפגה מתה; בקבורה גילו שהיא חיה  
בן 21 טבע למוות בחוף הים בחיפה  
נעל את אמו הקשישה במכונית - ויצא לקניות  
עוד...