גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


"ארז נגע בליבם של אלפי ישראלים בהודו"

מיכי יוספי, חברו הטוב של ארז לבנון, שנרצח הלילה כנראה על ידי מחבלים, מספר על אדם צנוע שבזכות אופיו המיוחד הצליח להשפיע על האנשים שפגשו בו. וגם: שיר שכתב, הלחין וביצע

עמית יולזרי | 26/2/2007 10:38 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
הרב מיכי יוספי, חברו הטוב של ארז לבנון, תושב ההתנחלות בת עין שגופתו נמצאה­הלילה באזור חברון לאחר שנדקר למוות, ככל הנראה על רקע לאומני, סיפר הבוקר על אדם צנוע ומוזיקאי מוכשר, שהקפיד לא לבלוט אבל הצליח לגעת בליבם של רבים, במהלך פעילותו ב"בית היהודי" בהודו. ב-14:00 תצא הלוויתו מבית הכנסת בבת עין לכיוון בית העלמין בכפר עציון.

יוספי שהתראיין הבוקר לתוכנית "התעוררות" ברדיו "קול חי" סיפר על התקופה שבילה ארז בהודו במסגרת פעילות ה"בית היהודי" לשם הגיע כל קיץ בשבע השנים האחרונות, תחילה במנאלי ולאחר מכן בלה.

"מה שהוא הצליח לחולל שם היה הפלא ופלא", אמר. "הוא השתדל מאוד להיות צנוע ולא לבלוט ועם זאת הצליח לגעת בליבם של אלפים בפעילויות שעשה. אני תמיד תהיתי בלבי מאיפה הכשרון הזה".

לדברי יוספי, היתה לארז מסירות גדולה לאמונתו. "היה לו את הכוח המיוחד הזה שהוא חי יום יום  את הידיעה...אותי זה תמיד הרשים", ציין יוספי.

לשמיעת השיר "הלב והמעיין", אותו כתב והלחין ארז לבנון ז"ל לחצו PLAY
הגופה נמצאה על ידי תושבים פלשתינים

הוא הגדיר את לבנון כ"איש בית למופת", וסיפר גם על פעילותו המוזיקלית. "הוא היה מוזיקאי מוכשר שהוציא דיסק מאוד מיוחד. זה לא מהמוזיקאים שתמצא אותם בחנויות התקליטים או בהופעות", אמר יוספי. "הוא ממש הצליח לחולל פלאות באמצעות המוזיקה והמילים".
  
עדי ראייה פלשתיניים היו הראשונים לדווח אמש כי לבנון בן ה-42, נשוי ואב לשלושה מההתנחלות בת-עין נדקר למוות, בחירבת

סאפה הנטושה, הסמוכה לעיירה בית עומאר באזור חברון. לבנון הגיע להתבודד במקום וככל הנראה נרצח על רקע לאומני.

סמוך לגופתו של לבנון, בצד הדרך, נמצאה מכוניתו. עדי הראייה דיווחו על הרצח למנגנוני הביטחון הפלשתיניים, ואלה דיווחו למערכת הביטחון הישראלית. רופא שהוזעק לזירת האירוע קבע את מותו, וכוחות הביטחון הזעיקו מסוק על מנת לפנות את הגופה מהשטח.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים