גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


קראתי, ניצחתי, שמחתי

השחקנית ברזילי מנהלת משפט מול עופרה ויינגרטן ובעלה כבר חמש שנים. על נצחונה היא קראה בעיתון

ערן סויסה | 11/9/2007 17:53 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
במשך חמש שנים מנהלת השחקנית ענת ברזילי הליכים משפטיים מול השחקנית עופרה וינגרטן ובעלה. בסוף השבוע שעבר היא פתחה עיתון ונדהמה לגלות כי היא ניצחה במשפט.

ביום שישי האחרון התפרסמה כתבת שער במקומון "תל אביב" אודות הסכסוך בין השחקנית עופרה וינגרטן לשחקנית ענת ברזילי. לכתבה התראיינו עורכי הדין של שני הצדדים ופורט בה
כל ההליך המשפטי ופסיקת בית המשפט לטובת ברזילי.

ברזילי מנהלת את ההליך המשפטי כבר חמש שנים ולא ידעה על הכנת הכתבה. יתרה מכך, לראשונה היא קראה על נצחונה בבית המשפט בכתבה עצמה.

"זה היה הלם. אני ובעלי מחכים כבר חמש שנים לרגע הזה. כבר חשבנו לכתוב מכתב לבית המשפט כדי להבין איפה זה עומד". סיפרה ברזילי ל-nrg מעריב, "בבוקר יום שישי ישבתי עם חברה בבית קפה והתקשרו אלי חברים להגיד לי מזל טוב על הזכיה. רצתי לקיוסק הסמוך וראיתי את כתבת השער. בכותרת היה כתוב שאני יכולה לצחוק כל הדרך אל הבנק. הייתי בשוק".

קצת מבאס לגלות דרך העיתון שזכית במשפט שאת מנהלת חמש שנים.
"לא היה לי בעיה עם זה, היה לי חשוב שהצדק יצא לאור. שעושים כתבה על משפט לא צריך ליידע אף אחד לפני, זה אובייקטיבי. אני מודה לכתבת, היא הקדימה ביומיים את המכתב הרשמי שהגיע מבית המשפט".

הסכסוך בין ברזילאי וינגרטן החל לאחר שהשתיים פתחו יחד בית ספר למשחק. בשלב מאוחר יותר, כך טוענת ברזילי, וינגרטן ובעלה גנבו את הצ'יקים של התלמידים ופתחו בית ספר למשחק מתחרה. כאמור, בשבוע שעבר בית המשפט חייב את וינגרטן לשלם לברזילי סכום של 430 אלף שקלים.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
  • עוד ב''תקשורת''

כותרות קודמות
כותרות נוספות
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים