גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


אז חזור אליי, פרפר נחמד

בשורה משמחת למעריצים (שבינתיים קצת גדלו‭:(‬ אוזה, שבי, בץ ונולי חוזרים בפרקים חדשים

לי-אור אברבך | 18/7/2008 14:52 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
עכשיו זה רשמי: רבע מאה לאחר שצולמה לראשונה, שבה תוכנית הילדים המיתולוגית "פרפר נח־מד" שבה למסך.
 
דודו זר ואוזה
דודו זר ואוזה ארכיון

למעריב נודע כי בטלוויזיה החינוכית החלו באחרונה בישיבות פיתוח והפקה במטרה להחיות את התוכנית שדור שלם של ישראלים התחנך על ברכיה. הבשורה המרגשת במיוחד היא שכל ארבעת הכוכבים הגדולים של הסדרה ישובו למרקע. מדובר באוזה, האווזה העסי־סית, שבי השבלול, החכם אך התמים, בץ הצב האטי והבלונדינית הכי מפורסמת בישראל - נולי האפרוחית.

בטלוויזיה החינוכית כבר שכרו יועצת מיוחדת לעשרת הפרקים המתוכננים לעונה החדשה של "פרפר נחמד" והחלו בכתיבת שירים וקטעי מעבר מקוריים חדשים.

למי שלא היה בארץ ב־25 השנים האחרונות נספר ש"פרפר נחמד" היא סדרת תוכניות המיועדת לגילאי הגן ובית הספר היסודי, שהופקה על ידי הטלוויזיה החינוכית החל מינואר ‭.1982‬ במשך יותר מעשור הביאה התוכנית לעולם שירים בלתי נשכחים כמו "שלום לכם‭,"‬ ששרו המנחים בכל פעם שהגיע אורח, "קנו
פרחים קנו‭,"‬ בביצועה של עפרה חזה, "שובבים במיטה‭,"‬ "הכובע של הדודה טובה‭,"‬ ועוד רבים וטובים.

ארבע הבובות ייצגו כל אחת סוג אחר של ילד ואת התוכנית עצמה הובילו בכל פעם שני שחקנים. בין היתר שרו וניגנו בחצר הקסומה של "פרפר נחמד" עוזי חיטמן ז"ל, דודו זר, עפרה ויינגרטן, אפי בן ישראל, שלומית הגואל, יגאל בשן, נסים גרמה ועפרה חזה ז"ל. הפעם, החליטו בחינוכית לבחור במנחים חדשים, ובימים אלו נערכים אודישנים בחיפוש אחר "האבא" ו"האמא" החדשים. גם הנושא שיוביל את "פרפר נחמד" מודל 2008 מתאים מאוד לעידננו - תזונה ואורח חיים בריא.

העונה החדשה צפויה לעלות לכל המאוחר בראשית ‭,2009‬ במסגרת רצועת הילדים המתחדשת של החינוכית, "המאורה‭,"‬ שעלתה זה כבר ומשודרת מדי יום בערוץ ‭.23‬ במסגרת רצועה זו משולבות תוכניות לימודיות, ולצדן שורת תוכניות עבר בלתי נשכחות, כמו "המומינים" ו"החיים‭." ‬
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
  • עוד ב''תקשורת''

כותרות קודמות
כותרות נוספות
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים