גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


טורקיה: 2 אחים מישראל התחשמלו למוות בחופשה

טרגדיה בחופשה המשפחתית: שני אחים ישראלים, בני 14 ו-18, התחשמלו אמש למוות בבית מלון באנטליה. לפי הדיווח, האסון אירע בעקבות קצר חשמלי שנגרם ממכונת קצף בבית המלון. אדם נוסף נהרג, ושניים אחרים נפצעו קשה. שגריר ישראל באנקרה בדרכו למקום

אמיר מרום | 23/7/2008 13:45 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
טרגדיה במהלך חופשה משפחתית בטורקיה: שני אחים ישראלים בני 14 ו-18 התחשמלו אמש (ג') למוות, סמוך לשעה 22:00, בעת ששהו בבית המלון ונציה פאלאס בעיר אנטליה. השניים ואדם נוסף התחשמלו למוות בעת שחגגו במסיבת קצף במלון הפאר, לאחר שמכונת הקצף נפלה במתחם המסיבה וגרמה לקצר חשמלי. ממשרד החוץ נמסר כי הנושא בבירור. בני משפחת הנספים נמצאים במקום. למקום צפוי להגיע שגריר ישראל באנקרה כדי לבחון את האירוע ואת אופן ומועד העברת הגופות לישראל.

מלון ונציה פאלאס בטורקיה
מלון ונציה פאלאס בטורקיה צילום: אתר המלון
מנהל המלון, ממט ילמץ, סיפר לסוכנות הידיעות הטורקית כי מפעיל מכונת הקצף החליק ונפל והפיל עמו את המכשיר. על פי הדיווחים הטורקיים, ההרוג השלישי הוא עובד המלון, בן 20, שנכח גם הוא במסיבה.

עדי ראייה שהיו במקום סיפרו כי האירוע נגרם כתוצאה מקצר חשמלי במכונה שפיזרה קצף על הרוקדים. האחים, שהיו באותה העת קרובים למכונה, נפגעו ומתו. בני המשפחה היו אמורים לשוב מחר לארץ, עם תום חופשתם.

עוד דווח כי מפעיל המכונה פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים יחד עם אדם נוסף מקזחסטאן, כשהם פצועים באורח קשה. מסיבות קצף הפכו לפופלריות מאד בבתי מלון ובקלאבים בחופי טורקיה, בהם מיליוני תיירים מבלים את חופשתם.
מעוז הישראלים

מלון ונציה פאלאס ממוקם בחוף לארה, כ-20 דקות משדה התעופה הבינלאומי באנטליה. המלון הוא בדרגת חמישה כוכבים ומארח בסגנון הכל כלול, המאד אהוד על הקהל הישראלי. עם זאת, המלון אינו נחשב בין המלונות הפופולריים ביותר עבור הישראלים.

המלון ממוקם בסמוך למלונות טופקפי

וקרמלין, הנחשבים למעוז הישראלים באנטליה. כמעט כל סוכנויות הנסיעות בישראל משווקות חבילות למלון זה, והוא אינו משויך בבלעדיות לסוכנות זו או אחרת. את החבילה לחופשה זו מכרה בארץ סוכנות הנסיעות אשת טורס.

מחברת פמפיליה, ספקית הנופשונים באנטליה, נמסר ל-nrg מעריב בתגובה: "נודע לנו על האירוע הטראגי באמצעות התקשורת, ונציגים שלנו יצאו להיות עם המשפחה בשעותיה הקשות". מהחברה נמסר עוד כי אין לה פרטים נוספים על שהתרחש אמש במלון.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
  • עוד ב''בעולם''

כותרות קודמות
כותרות נוספות
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים