גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


כתב אישום: ניסו לרצוח עבריין מכנופיה מתחרה

גיא שם טוב ורמי יוסף, שני עבריינים המוכרים למשטרה, נאשמים בניסיון לרצוח, יחד עם אדם נוסף, עבריין שגייס חיילים לארגון פשע מתחרה

גלעד גרוסמן | 28/7/2008 12:44 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
המשטרה התקדמה צעד נוסף בסיכול פעילותה של כנופיית רמת עמידר: כתב אישום הוגש היום (ב') לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד גיא שם טוב, בן 34, ורמי יוסף, בן 32 - שני עבריינים שנאשמים כי ניסו לרצוח עבריין מהרצליה. הפרשה נחשפה לאחר שהמשטרה עצרה עבריין אחר, בזמן שנסע עם המטען שהיה מיועד לחיסול, והוא הפך לעד מדינה. גם נגדו הוגש הבוקר כתב אישום בגין ניסיון לרצח.
חשודים בבית המשפט.
חשודים בבית המשפט. צילום ארכיון: אלי דסה

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד אופירה אבן חן מפרקליטות מחוז תל אביב, שם-טוב ויוסף, כדורגלן מקצועי בעברו, תכננו לרצוח את העבריין אביאל וואהל לפני כחודש. לטענת המשטרה, הם החליטו לחסל את וואהל כיוון שגייס "חיילים" מארגונם לארגון פשיעה אחר.

שם-טוב ויוסף נפגשו לפני כחודש עם העבריין שהפך לעד המדינה בחוות סוסים בתל אביב, שם הרכיבו יחד עם אדם נוסף מטען חבלה שמופעל על ידי שלט רחוק.
העבריין הפליל את חבריו

על פי כתב האישום, הנאשם שהפך לעד המדינה הכניס את המטען לאופנוע ונסע עמו לכיוון הרצליה. הוא אמור היה להסתיר את המטען, לאתר את מכוניתו של וואהל ולהודיע על כך לשם-טוב, אולם הוא נעצר על ידי השוטרים במהלך הנסיעה.

לאחר מעצרו הוא הפליל את שם-טוב ויוסף בפשע. המשטרה עצרה את יוסף כשבוע מאוחר יותר, וניסתה לעצור את שם-טוב בנמל התעופה בן גוריון, אך הוא נמלט מהמקום ונעצר רק כעבור שבועיים וחצי בבית מלון בנתניה.

שם-טוב ויוסף מוכרים היטב למשטרה ומשתייכים לכנופיה שכונתה בעבר

כנופיית רמת עמידר. שם טוב כבר הורשע בעבר 18 פעמים, בין השאר בעבירות אלימות חמורות, עבירות רכוש וסחר בסמים. גם יוסף הורשע בעבר בעבירות אלימות ובתקיפת שוטרים. הפרקליטות ביקשה לעצור את השניים עד תום ההליכים נגדם.

פרקליטיהם של של שם טוב ויוסף, עורכי הדין רונן רוזנבלום ומשה סוחמי, אמרו בתגובה: "חומר החקירה בשלב זה טרם העובר אלינו, אך יחד עם זאת קשה לי להבין כיצד מסתמכים במשטרה ובפרקליטות על עדותו של עד מדינה כל כך בעייתי לכתב אישום כדוגמת זה שהוגש לבית המשפט".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים