ליברמן: לעשות לחמאס מה שעשו ליפנים

יו"ר ישראל ביתנו הציע פתרון אופרטיבי ללחימה הנמשכת ברצועה: "יש לשבור את רצון חמאס להילחם כמו שארה"ב עשתה ליפן במלחמת העולם"

אילן מציק | 13/1/2009 13:43 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, התייחס ללחימה הנמשכת ברצועה ואף הציע בדרכו הייחודית פתרון אופרטיבי. "יש להמשיך ולהילחם בחמאס בדיוק כמו שארה"ב עשתה ליפן במלחמת העולם השנייה", אמר היום (ג') לסטודנטים באוניברסיטת בר אילן והוסיף: "גם אז לא נדרש כיבוש המדינה".
יו''ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן
יו''ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן צילום: אי-פי


בכנס שארגנה אגודת הסטודנטים בבר אילן אמר יו"ר מפלגת ישראל ביתנו כי "עם ישראל לא יהיה בטוח כל עוד חמאס בשלטון ולכן צריך להגיע להכרעה שתשבור את רצון חמאס להמשיך להילחם".

ליברמן השווה את הפיתרון הרצוי לפצצת האטום שהטילה ארה"ב על יפן במלחמת העולם השנייה. "צריך לעשות בדיוק כמו שארה"ב עשתה ליפן במלחמת העולם השנייה", אמר. "גם אז לא נדרש כיבוש המדינה".

בנוסף, התייחס ליברמן לפסילתן של מפלגות רע"מ-תע"ל ובל"ד: "מפלגת בל"ד הפכה לזרוע המדינית של חמאס וחיזבאללה. הם מגנים אותנו אבל מעולם לא גינו אותם". הוא הוסיף: "אזרחות היא פריבילגיה שצריך לעבוד קשה בשבילה".

לדבריו, "באתר האינטרנט של בל"ד

מופיע עזמי בשארה כמנהיג רוחני שמשמיע דברי הסתה נגדנו מלבנון כשבחודש שעבר הוא קיבל מאיתנו פנסיה בסך 8,000 שקל או השר ראלב מג'אדלה, שמסרב לשיר את ההמנון הלאומי במדינה בה הוא מכהן כשר".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים