הבילוי הלילי של נערי הצפון: בתי זונות

גורמי משטרה בצפון הארץ ל-nrg מעריב: אנחנו יוצאים בלילות לפשיטות על בתי זונות ומוצאים שם בני נוער. רובם צוחקים לנו בפנים

אלי לוי | 28/7/2009 2:28 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
חופשת הקיץ היא הזדמנות לבני הנוער לחוות חוויות מרתקות ומעניינות. יש שנרשמים למחנות קיץ בארץ או בחו"ל, אחרים נוסעים לסבתא בקיבוץ, יש שמוצאים עבודה וחוסכים סכום כסף לקניית אופנוע, וגם כאלה שסתם מתבטלים כל היום מול המרקע עד שהחופש מסתיים.

בית זונות במפרץ חיפה בעת פשיטה משטרתית.
בית זונות במפרץ חיפה בעת פשיטה משטרתית. צילום ארכיון: מקס ילינסון
ויש גם בני נוער שמצאו לעצמם בילוי קצת אחר, סוער יותר, ומבלים את החופש הגדול עם יצאניות ונערות ליווי. שוטרים בצפון סיפרו בימים האחרונים בשיחות פרטיות כי מאז החל החופש הגדול נתקלו במקרים רבים של בני נוער שנתפסו על חם בבילוי עם יצאניות.

לדברי השוטרים, מדובר בנערים בני 16-17, ולעתים אף בני 15, שמגיעים לבתי זונות בצפון בחבורות של שלושה עד חמישה חברים, לפעמים גם בליווי של חברים בני 20 פלוס, שלוקחים אותם תחת חסותם.

השוטרים נתקלו בנערים במסגרת פשיטות יזומות שנעשו לאחרונה על בתי בושת באזור חיפה והקריות ובסיורים של המשטרה לאורך חופי הים בדרום חיפה, שם עובדות הזונות לבדן. בני הנוער נצפו ונתפסו עימן בזמן המעשה. לאחרונה נתקלו שוטרים גם בבני נוער המגיעים לדירות פרטיות של נערות ליווי.
"באנו לטסט לפני הפעם הראשונה עם החברה"

אדם שהתלווה לפעילות משטרתית בבתי בושת סיפר ל-nrg מעריב: "לא כולם נראים נערים, אבל כשביקשנו תעודות זהות התברר שמדובר בקטינים. אחד או שניים היו מבוהלים והסתירו את הפנים, השאר צחקו. היצאנית עובדת בשביל כסף, לא נראה שמעניין אותה עם הלקוח הוא בן 16 או בן 40 או בן 70. פגשנו בני נוער שאמרו לנו 'באנו לטסט לפני הפעם הראשונה עם החברה'".

שוטרים ומתנדבים סיפרו כי לרוב מדובר בבני נוער מהגליל ומהעמקים. שוטר מהצפון סיפר: "הם הפכו את זה לבילוי. עובדים קצת, חוסכים כסף והולכים לנערת ליווי במכון או בדירה פרטית. מגיעים בני נוער מהגליל ומאיזור נצרת והכפרים, וגם מקומיים

מחיפה והקריות. באחד המקרים שמענו על נער שליום הולדתו ה-17 החבר'ה במקום לקנות לו בושם וחולצה שלחו אותו לנערת ליווי וחיכו למטה עד שהוא ייצא. ככה הם מחליפים חוויות ביניהם".

מתנדב באחת מיחידות המשטרה בצפון סיפר: "כאבא לילדים אני מתבייש אפילו לדבר על זה בבית עם אשתי, שהילדים לא ישמעו. חזרתי הביתה בשוק. לאן הגענו? כשראיתי את זה מול העיניים התביישתי בשביל הילדים האלו. איפה ההורים, שאלתי את עצמי באותו רגע. אני יודע שהיום עם האינטרנט זה אסון, הילדים גולשים, רואים חופשי דברים למבוגרים בלבד".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים