הגיע הזמן להוציא את סלאח אל מחוץ לחוק

לעתים נדמה שההיסטוריה חוזרת על עצמה במן פיתול חולני, כמו התגלגלה בשייח' ראאד סלאח דמותו של המופתי אמין אל-חוסייני

אראל סג''ל | 7/10/2009 5:39 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
עולם השירה נרעש אתמול. משטרת ישראל עצרה משורר. כן, כן, בניגוד לתדמיתו המאיימת, בגופו המסוגף של השייח' ראאד סאלח מסתתרת נפש עדינה. נשמה לירית רומנטית. הבנאדם חוטא בכתיבת שירה. ממש בוב דילן מאום אל-פאחם.

לדוגמה, שורות מתוך שיר שפרסם השיח' ביוני 2002 בבטאון התנועה האסלאמית "סוות אל-חק". שימו לב לרגישות, לעידון וההקפדה על כבוד אדם הכרוכים בהמלצה היגיינית וקורטוב זואולוגיה: "העושקים, הפושעים מפגיזי המסגדים... שוחטי הנשים ההרות והתינוקות... הוי הגזלנים, אתם חיידקי כל הזמנים... הבורא גזר עליכם להיות קופים מפסידים... הניצחון שייך למוסלמים, מהנילוס עד הפרת".

עזרא פאונד היה גאה בו. מלבד שירה, עוסק השיח סאלח בחקר הגסטרונומיה היהודית. ב-16 בפברואר 2007 הבהיר השיח סאלח בנאום: "ואנחנו לא אלו שהרשינו לעצמנו לאכול ארוחה שמבוססת על לחם וגבינה בדמם של ילדים".
השקר הוא תמיד אותו שקר

ואחרי שהתפעמנו מהליריקה העדינה וקיבלנו תאבון בריא, מגיעה מילה טובה למשטרת ישראל על ירידת האסימון ולקיחת היוזמה, חבל רק שבית המשפט החליט להמיר את המעצר בהרחקה. מדינת ישראל עומדת בצומת הכרעה קריטי. עד עתה היססנו מול השייח' וחסידיו וחיזקנו גורמים קיצוניים. הגיע הזמן להוציא אותם מחוץ לחוק.

בסביבה שלנו כנראה רואים את הדברים אחרת. המשטרים במצרים וירדן נוהגים באחים המוסלמים באופן מאוד לא דמוקרטי, לא סובלני, וללא שיח זכויות רב תרבותי. שלא לדבר על אבירי זכויות

האדם הסורים בראשות אסד האב.

לעיתים נדמה שההיסטוריה חוזרת על עצמה בפיתול חולני. כמו התגלגלה בשייח' סאלח דמותו של המופתי אמין אל-חוסייני, דרגת גרופנפיהרר באס-אס. אבי השקר על הקשר הקלוש בין האיסלאם להר הבית.

מי שחידש בוועדת שואו 1929 כי מוחמד עלה לשמים מרחבת הכותל המערבי (בקוראן, ירושלים כלל וכלל אינה מוזכרת). חוסייני , ידידו של היטלר, היה גם מי שהוביל את ההסתה שקדמה למאורעות תרפ"ט. השקר הוא תמיד אותו שקר - היהודים רוצים להשתלט על הר הבית.

בלוגים של אריאל סגל
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

אראל סג''ל

צילום: .

בעל טור קבוע בסופשבוע של מעריב

לכל הטורים של אראל סג''ל

עוד ב''דעות''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים