זוכה יחיד בפרס הגדול ביותר אי פעם בלוטו

לאחר שמילא טופס דאבל שאפשר לו להכפיל את סכום הזכייה, זכה אדם יחיד שזהותו עדיין לא ידועה בפרס הגבוה ביותר: 74 מיליון שקלים

מיכל שפירא | 27/12/2009 10:51 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
שיא חדש נשבר: אדם אחד זכה בפרס הגדול ביותר בהגרלת הדאבל לוטו שנערכה אמש. הזוכה המאושר יגרוף לכיסו סכום שיא של 74 מיליון שקלים. בהגרלה עלו המספרים 6,8,14, 21, 23, 24 והמספר החזק שהורגל היה 7. בפרס השני זכה גם כן אדם אחד, שיגרוף לכיסו 4 מיליון שקלים.
 
טפסי לוטו
טפסי לוטו צילום ארכיון: רקפת מולדר

הזוכה המאושר מילא טופס דאבל לוטו, שאפשר לו להכפיל את סכום הפרס הראשון שעמד על 37 מיליון שקלים. הפרס הגבוה הצטבר לסכום נכבד לאחר שאיש לא זכה ב-22 הגרלות האחרונות. גם הפרס השני האמיר לסכום של 4 מיליון שקלים בשל אותה סיבה.

ממפעל הפיס נמסר כי טרם ידוע מי הוא הזוכה המאושר בסכום הגבוה. "אנחנו עדיין לא יודעים מי הזוכה, אבל מניסיון קודם אנחנו יודעים שבמקרים כאלה, של זכייה בסכום כל כך גבוה, הזוכה מגיע בדרך כלל בימים הראשונים", אמרה דולין מלניק, דוברת מפעל הפיס.

25 אחוזים למס הכנסה

הזוכה בפרס הגבוה אי פעם ייאלץ להיפרד מ-18 מיליון שקלים - 25 אחוזים מסך הזכייה - לאחר ניכוי מס הכנסה על הגרלות. בסופו של דבר הוא ישלשל לכיסו 55.5 מיליון שקלים.

עד היום, הפרס הגבוה ביותר שהוענק במפעל הפיס לזוכה יחיד עמד על 50 מיליון שקלים. זה קרה לפני כארבע שנים בהגרלה מיוחדת שנקראה

"הללויה", ובה הוענקו 50 מיליון לזוכה יחיד.

לפני כשלושה חודשים נערכה ההגרלה הגבוהה אי פעם - 40 מיליון שקלים בלוטו, ו-80 מיליון שקלים בדאבל לוטו. בהגרלה זו זכה אדם, תושב המרכז, ב-40 מיליון שקלים. ההגרלה אתמול הייתה נמוכה יותר, אולם הזוכה מילא טופס דאבל לוטו, שהכפיל את סכום הזכייה.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים