שביתה בלופטהנזה: יבוטלו טיסות לישראל

חברת התעופה הגרמנית נערכת לעיצומים של טייסיה השבוע והודיעה כי יבוטלו 10 טיסות בקו ישראל-פרנקפורט. מחר ייפתח קו מידע לנוסעים

ענת שיחור אהרונסון | 20/2/2010 17:53 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אם לא יחול שינוי של הרגע האחרון, צפויה שביתת הטייסים בלופטהנזה להביא גם לביטול עשר טיסות בקו תל אביב-פרנקפורט השבוע. השביתה צפויה להתחיל ביום שני ולהימשך עד יום חמישי, בעקבות הוראת איגוד הטייסים של גרמניה.

מטוס של חברת לופטהנזה
מטוס של חברת לופטהנזה צילום: אי-אף-פי
הטיסות העלולות להתבטל הן טיסה מספר 686 מפרנקפורט לתל אביב וטיסה מספר 687 מתל אביב לפרנקפורט בימים שני, שלישי, רביעי וחמישי הקרובים. בנוסף, לופטהנזה תיאלץ לבטל את טיסת הלילה מפרנקפורט לארץ שמספרה 690 ביום שלישי, ואת טיסת הבוקר לפרנקפורט שמספרה 691 ביום רביעי.

טיסות לופטהנזה בקו מינכן-תל אביב פועלות כסדרן, כמו גם טיסה מספר 690 מפרנקפורט בימים שני, רביעי וחמישי  וטיסה מספר 691 לפרנקפורט בימים שני, שלישי וחמישי.

לופטהנזה תפתח החל ממחר ב-9:00 בבוקר את מוקד השירות שלה כדי לתת מענה ללקוחותיה ולסוכני נסיעות בארץ. מספר המוקד: 1-800-9371937.
ממשלת גרמניה קראה להימנע משביתה

נוסעים המחזיקים בכרטיסי טיסה לתקופת השביתה המתוכננת, יכולים לשנות את מועד הטיסה למועד אחר, ללא חיוב כספי. זאת, כל עוד כרטיס הטיסה שלהם הונפק לפני ה-18 בפברואר והם מתכוונים לטוס לפני ה-31 במאי 2010, מבלי לשנות את מסלול הנסיעה המקורי שלהם.

חברת לופטהנזה שלחה הודעת התנצלות ללקוחותיה על כל אי נוחות העלולה להיגרם בעקבות השביתה והוסיפה שתפעל בכל דרך אפשרית ותעשה כל מאמץ כדי למזער את השפעות השביתה

על פעילותה הסדירה ועל ציבור הלקוחות שלה.

הטייסים דורשים לשמור על ביטחון תעסוקתי. הם מוחים בין היתר על הקצאת טיסות לטייסים מחוץ לחברה, בשכר נמוך יותר. מהנהלת לופטהנזה נמסר כי היא "מצרה על כי למרות נכונותה ללכת לקראת הטייסים בדרישות הנוגעות לשמירת מקומות העבודה שלהם, אלה לא נענו והחליטו לפתוח בשביתה".

שר התחבורה הגרמני קרא לטייסים להימנע מהשביתה שעלולה לדבריו לפגוע בכלכלת גרמניה.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים