מוסף "הכי טובים" של מעריב יימכר גם באייפון

את עריכת המוסף והפיתוח העסקי שלו מוביל רפי רוזנפלד העורך הכלכלי של מעריב. המוסף כולל המלצות על מגוון מומחים ושירותים

nrg מעריב | 2/3/2010 13:57 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
 
מגזין הכי טובים 2010
מגזין הכי טובים 2010 .
אחרי שמונה שנים בהם מופץ בפסח המוסף השנתי של "מעריב" - "הכי טובים", השנה ירחיב העיתון את המוסף המצליח לפורמטים נוספים. בין השאר תינתן אפשרות לרכוש את תוכן הגיליון באפליקציית אייפון שתימכר בחנות האפליקציות של אפל, דבר שיאפשר שימוש במידע בכל ימות השנה. כמו כן  ניתן יהיה להגיע  לכל המידע הייחודי של המגזין באמצעות שאילתות SMS מכל טלפון נייד.

הגיליון יצורף השנה בערב פסח למהדורת החג של העיתון, ובנוסף יודפס המוסף גם בפורמט מגזין כרומו, שיימכר לאחר הפסח ברשתות הספרים ובדוכני העיתונים. כאמור, זו השנה התשיעית שבה מעריב מוציא לאור את גיליון "הכי טובים", מגזין הנבחרים, אשר בין משתתפיו בכירי הכותבים של העיתון כמו בן כספית, שרי מקובר, עופר שלח, אביב לביא, גיל מלמד, הדר חורש, נורית קדוש ועוד.

המוסף השנתי מדרג ובוחר את הרופאים הכי טובים, המטפלים האלטרנטיביים, עורכי הדין, מקומות העבודה, התיכונים, המסעדות, בתי המלון והצימרים, המכוניות, הטלפונים הסלולרים ועוד. עבודת הדירוג והבחירה של עורכי המוסף וכותביו משתכללת מדי שנה, מעגלי התחקיר התרחבו ומאות ואלפי נתונים חדשים התעדכנו במהלך השנים. את עריכת המוסף והפיתוח העסקי שלו מוביל רפי רוזנפלד, העורך הכלכלי של מעריב.

אודות קבוצת מעריב - קבוצת מעריב הינה חברת תקשורת, חדשות ודפוס, מהמובילות בישראל, העוסקת בהוצאה לאור של העיתון היומי 'מעריב'; רשת מקומונים ומגזינים; הפעלה של אתר האינטרנט nrg מעריב; הפעלת בית דפוס מסחרי; ארגון כנסים ועוד.הכי טובים 2010
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''תקשורת''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים