הרצח באשדוד: שישה ילדים נותרו לבדם

לצד ארבעת ילדיה של הנרצחת, טלי עמר, ישנם עוד שני ילדים של החשודה ברצח. האגף לשירותים חברתיים: "עלינו למצוא להם מסגרת"

רונן דמארי | 13/6/2010 19:07 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
הרצח שאירע היום (א') בצהריים באשדוד, הותיר שישה ילדים שככל הנראה ייאלצו לגדול ללא אמותיהם. מדובר בארבעת ילדיה של הנרצחת, טלי עטר, בני 12, 11, חמש והתינוק שנולד היום, לצד שני ילדיה בני 11 ושמונה של החשודה ברצח, מזל בר אושר.

קרובי משפחתה של הנרצחת בפתח בית החולים קפלן ברחובות
קרובי משפחתה של הנרצחת בפתח בית החולים קפלן ברחובות צילום: יוסי אלוני
חלק מהילדים היו עדים לרצח המזעזע ומתקשים עד עתה להתאושש מהמראות הקשים. מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעיריית אשדוד, רונית צור, התייחסה לנושא ואמרה: "מיד כששמענו על האירוע הגענו למקום עם צוות של עובדות סוציאליות ופסיכולוגים מתוך כוונה לתת מענה ולהגן על הילדים".

לדבריה, "אנחנו מטפלים בילדים בפרשה והעיקרון שמנחה אותנו הוא שבני המשפחה הכי קרובים שיכולים לקחת אחריות, יעשו את זה. בצד של הנרצחת ישנו האבא של הילדים שלקח אחריות עליהם. בצד של החשודה ברצח אנחנו עדיין מחפשים את אביהם של הילדים, לצד קרובי משפחה בצד הקרוב".
"הילדים מבולבלים, אבודים וברגע אחד הלכה להם האמא"

צור הוסיפה כי, "אם לא נצליח לעשות זאת האחריות שלנו תהיה למצוא מסגרת שתתאים להם, אנו מנסים למצוא גורם שיטפל בהם מקרב המשפחה שלהם, אם לא יימצא גורם כזה נמצא עבורם משפחה אומנת שתקלוט אותם".

בנוסף אמרה מנהלת האגף לשירותים חבריים באשדוד כי מאז הרצח הילדים מתקשים להתאושש ולעכל את המציאות הקשה שנכפתה עליהם. "זאת טראומה קשה לילדים שחלקם היו ממש עדים למקרה, זאת

טראומה לא פשוטה לילדים המעורבים", אמרה. "הילדים מבולבלים, אבודים וברגע אחד הלכה להם האמא. אנחנו נמצאים עכשיו בשלב מאוד ראשוני, אנחנו לא עוזבים את הילדים לרגע ונהיה שם עבורם גם בהמשך".

שתי המשפחות הן של הנרצחת והן של החשודה ברצח מוכרות לאגף הרווחה, אנשי האגף יצרו קשר עם מנהלי בית הספר והיועצים החינוכיים במקום על מנת לתדרך אותם כיצד לטפל במקרה הקשה.

עדכון אחרון : 14/6/2010 17:58
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים