אישום: כלא את חברתו, אנס וצילם את מעשיו

צעיר מהצפון נאשם כי במשך קרוב לשנה התעלל בבת זוגו, בת 17. הוא אסר עליה לצאת מן הבית, איים ברצח, אנס וניסה לגרום להפלה כשהרתה

עדי חשמונאי | 18/8/2010 12:20 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
במשך קרוב לשנה סבלה נערה בת 17 מהצפון ממסכת מעשי אונס ואלימות מצד בן זוגה, בן 21, שאף אסר עליה לצאת מן הבית. את המעשים תיעד בן הזוג במצלמת הטלפון הנייד ואיים להפיצם. כתב האישום שהוגש הבוקר (ד') לבית המשפט המחוזי בנצרת נגד הצעיר מתאר את ההתעללות הקשה שעברה הנערה: "הוא היה המחליט הבלעדי בשאלה מה מותר ומה אסור למתלוננת לעשות".
תקיפה מינית
תקיפה מינית צילום המחשה: אדי ישראל


לפי כתב האישום, שהגישה עו"ד שלוה לוין מפרקליטות מחוז צפון, ארבעה חודשים לאחר שהכירו השניים, באוקטובר 2009, החל בן הזוג, תושב המועצה המקומית יפיע שבצפון, להטיל הגבלות על המתלוננת, תושבת נצרת עלית.

"הנאשם אסר על המתלוננת לצאת מהבית ללא רשותו", נכתב בכתב האישום. "אף אם ברצונה היה לצאת להשליך זבל, היה עליה להתקשר אליו ולקבל את רשותו לכך. הוא אילץ אותה להתנתק מחבריה ומכל אפשרות לניהול שיחות באינטרנט".
קפץ על בטנה בניסיון לגרום להפלה

בהמשך, מתאר כתב האישום כיצד החל הצעיר להכות את חברתו, להשפילה, לאנוס אותה ולבצע בה מעשי סדום. לפי כתב האישום, "הנאשם נהג כלפי המתלוננת באלימות קשה כדבר בשגרה. הוא הכה אותה במכות אגרוף ואף הטיח את ראשה בקיר".

כשנכנסה להריון, האלימות אף החמירה. הנאשם דרש מבת זוגו לבצע הפסקת הריון. בין היתר, הוא קפץ על בטנה בניסיון להביא להפלה,

ובעט בה. "הוא איים כי לא יחכה עד ההפלה אלא יעשה לה הפלה טבעית", נכתב בכתב האישום. בסופו של דבר, היא ביצעה הפסקת הריון בבית חולים.

בנוסף, נהג הנאשם לאיים על הנערה על מנת שלא תתלונן במשטרה. "הוא היה מכה אותה ומאיים עליה כי אם היא תיפרד ממנו הוא יהרוג אותה". לאחר חודשים ארוכים אזרה הנערה אומץ להתלונן נגדו לפני שבוע וחצי.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_news/in_country/ -->