רצח באשדוד: צעיר נדקר למוות ברחוב

ניידות טיפול נמרץ הוזעקו לפנות בוקר כדי לטפל בצעיר בן 18 שנדקר באמצע הרחוב, ככל הנראה במסגרת קטטה בין חבורות רחוב. הוא הועבר במצב אנוש לביה"ח קפלן ברחובות, שם מת מפצעיו. השוטרים חיפשו בבית בעיר ומצאו את החשוד ברצח מתחבא מתחת למיטה. שני צעירים נוספים נעצרו בחשד לסיוע

רונן דמארי | 29/8/2010 7:21 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
המשטרה עצרה הלילה (א') צעיר תושב אשדוד בחשד שדקר למוות צעיר בן 18 המוכר למשטרה, בצומת הרחובות שדרות ירושלים והרב לוין בעיר. שני צעירים נוספים נעצרו בחשד שסייעו לו ושיבשו את הליך החקירה. ניידות טיפול נמרץ של מד"א לכיש שהגיעו למקום פינו את הצעיר במצב אנוש לבית החולים קפלן ברחובות, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.
 
זירת הרצח באשדוד
זירת הרצח באשדוד צילום: אשדודנט

שוטרי תחנת אשדוד שהגיעו לזירת האירוע מצאו בתוך זמן קצר את מקום המסתור של החשוד במעשה. מיד עם היוודע האירוע החלו שוטרי תחנת אשדוד בפעילות מודיעינית. זמן קצר לאחר שהצעיר מת מפצעיו, כיתרו שוטרים את אחת הווילות בעיר. כאשר הם נכנסו למקום טענו בפניהם צעירים ששהו בה כי אין להם קשר למקרה ואינם יודעים במה מדובר.


הרקע: סכסוך בין חבורות רחוב

השוטרים התעקשו לבצע חיפוש במקום, במהלכו מצאו חשוד בביצוע הרצח, אף הוא בן 18, כשהוא מתחבא תחת אחת המיטות. הצעיר נלקח למעצר יחד עמו עוכבו עוד שני צעירים בגיל 18 החשודים בסיוע ובשיבוש מהלכי חקירה.

על פי החשד, הרצח התבצע בעקבות

קטטה שפרצה בין שתי חבורות צעירים. החוקרים מסרו כי החשוד ברצח מוכר במשטרה וכי למרות גילו הצעיר הוא בעל עבר פלילי. 

מפקד מרחב לכיש ניצב-משנה אלון לבבי הודיע כי הוא מתכוון להעביר את חקירת הרצח ליחידה המרכזית במרחב.

צילום: אשדודנט
זירת הרצח באשדוד צילום: אשדודנט
עדכון אחרון : 29/8/2010 9:34
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_news/in_country/ -->