בכיר בקופת חולים מאוחדת חשוד בעבירות מרמה ושוחד

בתום חקירה סמויה פשטה היחידה הארצית לחקירות הונאה על משרדי קופת חולים מאוחדת ועצרה בכיר ושלושה עובדים נוספים בחשד למרמה, הטיית מכרזים ושוחד. על פי החשד, הארבעה שלשלו לכיסם סכומי כסף בהיקף של מיליוני שקלים. מחר הם יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון

אבי אשכנזי | 8/11/2010 15:41 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
חשד לפרשיית שחיתות חמורה בקופת חולים מאוחדת: חוקרי היחידה הארצית לחקירות (יאח"ה) הונאה פשטו הבוקר (ב') על משרדי החברה ועצרו את אחד מבכיריה ושלושה בני אדם נוספים בחשד שהיו אחראים לשורה של עבירות שוחד, מרמה והטיית מכרזים. גורמים בקופת החולים אישרו כי הבכיר נעצר, אך טענו כי אינו נמנה עם הנהלת החברה.

סניף של קופת חולים מאוחדת ברמת גן.
סניף של קופת חולים מאוחדת ברמת גן. צילום ארכיון: מיקי צרפתי
על פי החשד, הארבעה לקחו לכיסם במרמה סכומי כסף גדולים הנאמדים במיליוני שקלים. סכומים אלה, מעריכים במשטרה, נועדו במקור לשמש תשלום לספקים.

הפשיטה הבוקר התבצעה בתום חקירה סמויה שארכה חודשים אחדים, שבמסגרתה ביצעו החוקרים האזנות סתר ומעקבים אחרי החשודים. היום, במהלך הפשיטה הוחרמו ממשרדי קופת החולים מסמכים רבים לצורכי חקירה.

בשעות הצהריים הועברו ארבעת החשודים למשרדי יאח"ה במתקן להב 433 בלוד, שם החלה חקירתם. מחר בבוקר הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.

מקופת חולים מאוחדת נמסר בתגובה: "חוקרי המשטרה אכן הגיעו הבוקר למשרדי הקופה וביקשו לקבל לידיהם

מידע ומסמכים שונים. מאוחדת נענתה כמובן מיד לכל בקשות החוקרים".

מאוחר יותר, בהודעה ששלח משרד הייעוץ התקשורתי של המאוחדת, נמסרו הדברים הבאים: "ככל שידוע לנו, החקירה מתמקדת במנהל לשעבר של אגף השיווק המכהן כיום כמנהל מחוז ירושלים של הקופה".

בהכנת הידיעה השתתפה ליטל גרוסמן

עדכון אחרון : 8/11/2010 15:52
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_news/in_country/ -->