דב גילהר נעצר מחוץ לבית ראש עיריית ירושלים

כוחות משטרה ויס"מ עצרו את גילהר ושניים מאנשי צוותו מחוץ לביתו של ניר ברקת לאחר שעוררו רעש במסגרת תחקיר שערכו עבור ערוץ 10

יוסי אלי | 14/1/2011 10:21 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
משטרת ירושלים עצרה היום (ו') לפנות בוקר שלושה מאנשי ערוץ 10, בהם העיתונאי והמגיש דב גילהר, לאחר שיזמו ואירגנו ציוד להקמת רעש בסמוך לביתו של ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, בשכונת בית הכרם.

גילהר. למקום הוזמנו גם תקליטנית ורקדנית
גילהר. למקום הוזמנו גם תקליטנית ורקדנית "זומבה". צילום ארכיון: נעם וינד
בעקבות תלונות שהגישו השכנים למשטרה הגיעו למקום כוחות שיטור וביקשו מגילהר וצוותו לעזוב את השטח, בטענה שמדובר בהפגנה בלתי חוקית – וזאת אף שבמקום היו רק 20 איש, בעוד החוק האוסר להפגין ללא רישיון אינו מגדיר אירועים שבהם פחות מחמישים בני אדם כהפגנה, אלא כ"משמרת מחאה".

גילהר וצוותו סירבו להפסיק את הרעש, ונלקחו לחקירה. במשטרה אומרים כי שניים מהעצורים הודו במיוחס להם, וטענו כי ביקשו למחות על אפליה בהתנהלות המשטרה. זמן קצר לאחר מכן התברר כי צוות הטלוויזיה הגיע למקום במסגרת עבודה על תחקיר בנושא התנהלותה הרשלנית של המשטרה, לצורך פינה בנושא ביורוקרטיה

שמגיש גילהר בחדשות ערוץ 10.

גילהר וצוותו התייצבו מחוץ לביתו של ברקת בניסיון להראות את אוזלת ידה של המשטרה: הם הזמינו למקום תקליטנית ורקדנית "זומבה", והחלו להקים רעש. במקביל, הזמינו למקום משטרה. תוך זמן קצר הגיעו למקום הגיעו שוטרי יס"מ וכמה ניידות משטרה – ועצרו את גילהר והצוות.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''תקשורת''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_news/media/ordering_new_1/ -->