בחור רע: "ויל סמית'" חטף נערה בנתיבות

בדיון בהארכת מעצרו של תושב נתיבות בן 30 שתקף נערה בת 17.5 התברר כי שינה את שמו לשם השחקן הידוע כדי להרשים בחורות

שמעון איפרגן | 23/5/2011 20:14 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תושב נתיבות, בן 30, החליט שהוא-הוא שחקן הקולנוע ההוליוודי הידוע, ויל סמית'. הוא ניגש למשרד הפנים ושינה את שמו לשם השחקן, בתקווה להרשים את צעירות העיר.

למצולם אין קשר לכתבה. ויל סמית' האמיתי ב
למצולם אין קשר לכתבה. ויל סמית' האמיתי ב"גברים בשחור" צילום: איי-פי
לפני כשבועיים הוא הגיע לפאב באזור התעשייה בעיר וניסה את מזלו עם נערה בת 17.5, אותה הזמין למשקה אלכוהולי. בשלב מסוים החליטה הנערה לסיים את הבילוי ולחזור הביתה, אלא שסמית' חשב אחרת וביקש ממנה להתלוות אליו למכוניתו כדי להמשיך את הבילוי בביתו. הנערה סירבה בתוקף, אך סמית' לא ויתר: הוא התנפל על הנערה, סטר על פניה, הכניס אותה בכוח למכוניתו, ונסע במהירות מהמקום.

למזלה של הנערה, מצלמות האבטחה של יחידת השיטור העירוני "אופק" קלטו את האירוע. מוקדן העירייה, שהבחין בחטיפת הנערה, יצר קשר עם מאבטחי המוקד ואלה הצליחו לאתר את הנאשם כשהוא יושב עם הנערה במכוניתו סמוך לפארק בעיר. המאבטחים שלפו אותו מהמכונית והעבירו אותו למעצר בתחנת המשטרה, ולאחר מכן חילצו את הנערה המבוהלת והרגיעו אותה.

פרקליטות מחוז דרום הגישה נגד סמית' כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע בגין עברה של חטיפה ותקיפה של הנערה. היום, במהלך הדיון בהארכת המעצר, התברר סיפור השם שאימץ לעצמו.

הפרקליטות ביקשה לעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, בנימוק שהוא מהווה סכנה לציבור ועלול לחזור על מעשיו אם ישוחרר הוא יחזור על

מעשיו. סניגורו, עו"ד יובל ליבידרו, ביקש להתחשב במצבו הנפשי של מרשו ובעובדה שלא מדובר בעבירות על רקע מיני, ולשחררו למעצר בית. השופטת צילה צפת הורתה לשירות המבחן להגיש תסקיר בעניינו של הנאשם, ורק לאחר מכן תדון בסוגיית שחרורו. עד אז, יישאר סמית' במעצר.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_news/in_country/ -->