חבורת "לאטמה" בסרטון משט חדש

אחרי שסרט המחאה שלהם על המשט הקודם זכה למיליוני צפיות ברשת, העלתה חבורת הסאטירה הימנית גרסה חדשה: "רובים רובים רובים"

עמיחי אתאלי | 8/7/2011 1:48 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
במשט הקודם הם היו כוכבי ההסברה, ועכשיו, עוד לפני שהשני יצא לדרך, שיחררה היום (ה') חבורת "לאטמה" את סרטון התגובה שלה ליוזמה החדשה - "רובים רובים רובים".
לאטמה בצילומי הסרטון הקודם שלהם
לאטמה בצילומי הסרטון הקודם שלהם צילום מסך


טענות רבות הועלו נגד הכשל ההסברתי לאחר המשט הקודם שהפליג אל עבר חופי עזה לפני שנה. תחת האלם הכללי של רשויות המדינה הרשמיות, בלט בתקופה ההיא הקליפ "עובדים על העולם" של חבורת הסאטירה הימנית "לאטמה". 

בסרטון מלפני שנה הוצגו בציניות נוסעי המשט כתמימים "כמו אמא תרזה" וחסרי כל כוונה לפגוע בישראל, למרות כלי הנשק שנתפסו אצלם ולמרות האלימות הקשה שהפעילו כנגד חיילי צה"ל. הסרטון, שפורסם ביו טיוב בכמה גרסאות, זכה בסך הכל למיליוני צפיות ובהמשך שימש גם את משרדי הממשלה בהסברה בחו"ל.
"עסקי הטרור בירידה"

היום העלתה חבורת "לאטמה" לרשת את הסרטון החדש שלה, שבו נראים טרוריסטים פלסטינים על חוף הים בעזה כשהם מחכים לפעילי המשט השני. "עסקי הטרור בירידה ואנחנו זקוקים ליחסי ציבור", שרים המחבלים על חוף הים ומוסיפים על השפע שישנו ברצועת עזה.

"הקניונים שלנו מלאים ומהגבול המצרי אנחנו יכולים להגיע רחוק, אבל אנחנו רוצים רובים רובים רובים. נמשיך להשתמש בסיסמאות שלום כי אנחנו יודעים שהעולם סנילי, וכך נביא כסף לרובים, אל תיקחו לעזה את התחביב שלה", הם שרים.בהמשך לועגים שחקני "לאטמה" גם לכלי התקשורת הבינלאומית, שמתעקשת לראות בעצירת המשט התנהגות אלימה מצד ישראל. "כן אנחנו יודעים על סוריה אבל אסור לנו להיכנס לשם ולצלם", שרים כתבי החדשות בקליפ. "אז פה יש לנו ישראל רעה וחמאס טוב – המוטו הקבוע שלנו".
 
הסרטון החדש של "לאטמה"

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים