משפחה שרוצחי בנה שוחררו: "נשלם למי שינקום ברוצחים"

משפחתו של שלמה ליבמן שנרצח לפני 13 שנים פרסמה מודעה בה היא מבטיחה 100 אלף דולר, למי שיפגע ברוצחי בנה שיצאו היום מהכלא במסגרת עסקת שליט

עמיחי אתאלי | 18/10/2011 12:57 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
משפחת ליבמן, ששכלה את בנה שלמה בפיגוע ירי לפני כ-13 שנה ליד היישוב יצהר בשומרון, הכריזה על פרס בגובה 100 אלף דולר על ראשם של שני רוצחי בנה שישוחררו היום מבית הכלא.
המודעה שפורסמה
המודעה שפורסמה צילום המודעה

המשפחה הוציאה מודעות בערבית, אנגלית, טורקית ועברית בהן מופיעות תמונותיהם של שניים מרוצחי שלמה, ומובטח פרס של 100,000 דולר על ראשיהם.

הרוצחים, חוילאד רמדאן, ונידאר רמדאן, שני פלסטינים מהכפר תל הסמוך לשכם, רצחו את שלמה ליבמן והראל בן נון בשעה שסיירו על שביל הביטחון של יצהר. הבוקר, במסגרת עסקת שחרורו של גלעד שליט, הם שוחררו מהכלא. אחד מהם ישוחרר לעזה והשני לטורקיה.
המשפחה: "כל מי שיוכל לסייע יקיים דין צדק ויזכה לתגמול כספי"

משפחת ליבמן, פרסמה הבוקר את המודעות בהן מופיעות תמונותיהם העדכניות של שני הרוצחים, ומובטח פרס כספי למי שיתפוס אותם "וינקום בהם לפי חוקי תורת משה", כך פורסם הבוקר לראשונה באתר "הקול היהודי".

בני המשפחה החלו להפיץ את המודעות ברשת האינטרנט, ומתכננים להכניסן לדפי פייסבוק בטורקיה, ביו"ש ובעזה.

ממשפחת ליבמן נמסר כי "מאחר שמדינת ישראל, שהייתה אמורה

להרוג את הרוצחים הללו, לא הרגה אותם, אלא הכניסה אותם לכלא, ועכשיו הוסיפה חטא על פשע ושחררה אותם לחופשי, מה שמנוגד גם למוסר האנושי, וגם למוסר היהודי, מחובתנו כבני אדם וכיהודים, לקיים את ציווי תורתנו הקדושה, 'שופך דם האדם באדם דמו ישפך'. כל בן אנוש שיוכל לסייע לכך שמפלצות אלו יבואו על ענשם הראוי להם, גם יקיים בכך דין צדק וגם יזכה לתגמול כספי".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''בארץ''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים