מועצה אזורית שומרון זכתה בפרס החינוך

המועצה הגיעה למקום הראשון בדירוג בין הזוכות בפרס השנה. ראש המועצה גרשון מסיקה: "תשובה לכל המסיתים ומפיצי השנאה"

עמיחי אתאלי | 21/2/2012 19:00 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
המועצה האזורית שומרון היא הראשונה בדירוג בין המועצות האזוריות שזכו השנה בפרס החינוך הארצי, עם הניקוד המקצועי הגבוה ביותר בכל הפרמטרים (9.28 מתוך 10). יחד אתה זכו בפרס אור יהודה, טבריה, אילת ובאר שבע.

שר החינוך גדעון סער מבקר בבית ספר במועצה האזורית שומרון
שר החינוך גדעון סער מבקר בבית ספר במועצה האזורית שומרון צילום: מועצה איזורית שומרון
הפרס היוקרתי ניתן זו השנה העשירית לרשויות שהשקיעו משאבים ניכרים והביאו לתוצאות מיוחדות במערכת החינוך המקומית, וכולל תעודת הצטיינות ופרס כספי בסך 100 אלף שקלים, שאמור להיות מושקע בפרויקט חינוכי ברשות. ועדת הפרס מורכבת מסמנכ"לי משרד החינוך ומאנשי מקצוע בכירים, ובראשה עמדה סמנכ"לית המשרד, לאה רוזנברג.

שר החינוך, גדעון סער, בירך את ראש המועצה גרשון מסיקה על הזכייה. "הפרס הוא ביטוי להוקרה ולהערכה לרשויות מקומיות המצטיינות בהשקעתן בחינוך ובחשיבות שהן מייחסות לטיפוח מערכת החינוך המקומית", אמר סער.

"פרס החינוך הארצי לשומרון הוא תעודת כבוד לאנשי החינוך ולנוער בהתיישבות, אך הוא גם תשובה לכל המסיתים ומפיצי השנאה בתקופה האחרונה", אמר מסיקה. "שוב מוכח בכל קנה מידה שהנוער

בשומרון הוא נוער מוביל, תורם, מגוון, איכותי ואידיאליסטי. אני גאה לשרת במועצה שתושביה מובילים במדינה לא רק בהתיישבות ובביטחון אלא בראש ובראשונה בחינוך ובערכים".

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה של תפוז אנשים-
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''בארץ''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים