בגלל משחק: בן 14 במצב אנוש לאחר שטבע בבריכה

יום הכיף של בית הספר הפך לטרגדיה: נער מראשון לציון פונה לבית החולים במצב אנוש לאחר שחברו הטביע אותו במי הבריכה. "המורים לא היו באזור, אז התלמידים שיחקו ב'הטבעות'", סיפר אחד התלמידים. "הוא ניסה להרים את הראש ולא הצליח"

אבי אשכנזי | 18/6/2012 11:38 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: טביעה
טרגדיה במהלך יום הכיף של בית הספר: נער כבן 14 וחצי נפצע הבוקר (ב') אנוש לאחר שטבע בבריכת השחייה נופשונית בחולון בגלל משחק "הטבעות" בו שיחקו הילדים. הנער הגיע עם תלמידי כיתות ז' ו-ח' מבית הספר מעלות בראשון לציון ליום כיף לקראת סוף שנת הלימודים. בשעה זו נאבקים על חייו בבית החולים תל השומר כשהוא חסר הכרה ומונשם.
פארק נופשונית בחולון
פארק נופשונית בחולון צילום: רענן כהן

"אחד הילדים קפץ מעל לראש שלו והטביע אותו במשך שתי דקות", כך סיפר תלמיד מבית הספר בראשון לציון.

"המורים לא היו באיזור ופשוט הילדים מהכיתה שיחקו בהטבעות כשהם גרמו לתלמיד להיות מתחת למים במשך הרבה זמן. הוא ניסה להרים את הראש ולא הצליח", הוסיף תלמיד אחר.

עשרות התלמידים של ביה"ס פונו מהבריכה, והמורים של בית הספר שמלווים את התלמידים אסרו עליהם לדבר עם העיתונאים שהגיעו למקום. למרות שקיים חשש לאירוע פלילי, משטרת חולון לא גובה עדויות מהתלמידים שהיו עדים למקרה ואף לא מתשאלת את המורים.

מחקירה ראשונית של משטרת מרחב איילון עולה כי סמוך לשעה 9:30 הבחין המציל בבריכה כי אחד הנערים שרוי במצוקה בתוך הבריכה, מיהר למשות אותו וביצע בו פעולות החייאה.

במקביל הזעיק המציל ניידת טיפול נמרץ של מד"א לבריכת השחייה שברחוב חיים לסקוב בעיר. לאחר פעולות החייאה ממושכות פונה הנער לבית החולים תל השומר במצב אנוש כשהוא חסר הכרה ומונשם. כוחות של משטרת מרחב איילון הגיעו לבריכת השחייה ופתחו בחקירה על נסיבות הטביעה. 
לפני חודש: בת 22 טבעה בבניאס

לפני כחודש טבעה שיר שפט, בת 22 משוהם, בנחל הבניאס לאחר שנסחפה בזרם. הצעירה שבילתה עם בן זוגה היום באזור הנחל ליד קיבוץ שדה נחמיה, החלה להיסחף מיד לאחר שהיא ובן זוגה נפלו ככל הנראה למי הנחל מאזור המפל. לדברי יחידת

החילוץ, החיפושים נמשכו עד שנכרת ענף גדול וגופתה של שפט נתגלתה. "משינו אותה מהמים והבהלנו אותה בניידת טיפול נמרץ לחדר המיון בקרית שמונה, שם רופא נאלץ לקבוע את מותה".

לפני חודשיים טבע למוות נער בן 13באגם בפארק גולדה, הממוקם לא הרחק מקיבוץ רביבים בנגב. הנער נכנס עם אחיו בן ה-11 לרחוץ במי האגם חרף האיסור, וכשהחלו לטבוע, נחלצו לעזרתם מספר גברים שהיו במקום. בן ה-11 חולץ במהרה במצב קל, אולם חברו לא נמצא והמחפשים עברו לסרוק את אזור המים העמוקים, שם לבסוף אותר לאחר ששהה מתחת למים כ-20 דקות שלמות.

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים