אדם ניסה להצית עצמו בסניף אורנג' בפתח תקווה

יום לאחר שפעיל מחאה הצית עצמו במהלך הפגנה בתל אביב, הגיע תושב אריאל, שנקלע לחובות כבדים עקב אי תשלום חשבון הטלפון הנייד, לסניף החברה, שם שפך על עצמו חומר דליק וניסה להעלות עצמו באש. מאבטחים ועובדים מנעו ממנו לעשות זאת

אבי אשכנזי | 15/7/2012 21:08 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אפקט סילמן? יממה לאחר שמשה סילמן הבעיר את גופו ונפצע אנוש בהפגנה בתל אביב, התרחש היום ניסיון הצתה נוסף, הפעם בפתח תקווה. תושב אריאל שנכנס הערב (א') לסניף חברת התקשורת אורנג' בעיר ניסה להצית את עצמו, עד שהמאבטחים מנעו ממנו את המעשה.

עוד בנושא ההצתה של משה סילמן:
- רופאו של סילמן פסימי: סיכוייו לשרוד קטנים
- לאחר ההצתה, הפגנות הזדהות ברחבי הארץ
- פעילים: המפגין הוא האזרח שהמדינה הזניחה

משה סילמן לאחר שהצית עצמו בהפגנה
משה סילמן לאחר שהצית עצמו בהפגנה 
האירוע התרחש סמוך לשעה שש וחצי בערב, כאשר מפרטי החקירה הראשוניים, אותה מנהלים חוקרי משטרת פתח תקווה בפיקודה של סנ"צ סיגל בר צבי, עולה כי האיש נקלע לחובות כבדים עקב אי תשלום חשבונות הטלפון הנייד והגיע לתחנת השירות כשהוא מצויד בבקבוק חומר דליק ומצית.

בשלב מסוים הוא החל לשפוך על עצמו את החומר הדליק וניסה להצית את עצמו באיש. לאחר מכן הבחינו בו המאבטחים של המקום ועובדי הסניף קפצו לעברו ומנעו ממנו מלהצית אש. במקביל, הזעיקו העובדים ניידות סיור של משטרת פתח תקווה, שהגיעו למקום בתוך פחות משתי דקות.

השוטרים השתלטו על האיש והוא הועבר לחקירה במשטרת פתח תקווה. עוד חוקרים במשטרה את המקרה ובודקים את החשד כי האיש ניסה לחקות את מעשיו של משה סילמן יום קודם לכן.
סילמן: המדינה השאירה אותי חסר כל

רק אתמול הצית את עצמו משה סילמן בן ה-58 בהפגנה בתל אביב, כאשר שפך על גופו חומר דליק והעלה את עצמו באש. במכתב שהשאיר סמוך למקום ההצתה, בצומת הרחובות קפלן-דובנוב בעיר, כתב: "מדינת ישראל שדדה אותי והשאירה אותי חסר כל. אין לי כסף לתרופות".

מספר דקות לאחר ההצתה, הגיעו לזירת הדליקה כוחות גדולים של מגן דוד אדום ושל המשטרה, ותחמו את המקום בו התרחש המקרה. סילמן טופל

על ידי כוחות ההצלה והובהל לבית החולים איכילוב כשעל גופו כוויות קשות.
  
כמה מאות מפגינים הגיעו אף הם למרכז הרפואי והמשיכו את המחאה בעקבות האירוע, אך לאחר מספר שעות, במהלך הלילה, הוא הועבר למחלקת הכוויות המיוחדת בבית החולים שיבא בתל השומר.

גם היום נמשכו מפגני המחאה נגד הממשל באשר לניסיון ההתאבדות של סילמן בתל אביב, בירושלים ובחיפה, מקום מגוריו האחרון.

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים