הפדופיל: אגרונום שביקש לפגוש "בת 12"

אחד מהפדופילים שנתפסו במבצע המשטרתי הוא תמיר ארצי, שקבע להיפגש עם השוטרת הסמויה, והביא עמו אמצעי מניעה ואביזרי מין

אבי אשכנזי | 6/8/2012 20:19 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
בית משפט השלום ברמלה התיר הערב (ב') לפרסם את שמו של אחד מ-32 החשודים בפדופיליה, שנעצרו בשבוע שעבר על ידי המשטרה במבצע חשאי, בחשד שניהלו שיחות מיניות עם ילדים באינטרנט וחלקם אף ביקש לקיים יחסי מין עמם.

אחד החשודים בפדופיליה, תמיר ארצי
אחד החשודים בפדופיליה, תמיר ארצי 
החשוד, תמיר ארצי, אגרונום במקצועו, נעצר בשבוע שעבר לאחר שקבע להיפגש עם השוטרת הסמויה, כשחשב כי מדובר בילדה בת 12. על פי החשד, ארצי ביקש לקיים עם השוטרת, שהתחזתה לילדה, יחסי מין, ואף הגיע למקום המפגש עם אמצעי מניעה ועם אביזרי מין.

במשטרה מעריכים כי ישנן ילדות נוספות שנפלו קרבן למעלליו של ארצי, ועל כן, אומר גורם במשטרת מחוז המרכז, כי פרסום שמו ותמונתו עשוי לקדם את החקירה.

במשטרה מתכוונים בימים הקרובים לבקש מבית המשפט להתיר לפרסם את שמם של חשודים נוספים בפרשה, על מנת לסייע לקדמה ולגרום לילדים ולילדות נוספים להתלונן.
השוטרת חשפה למעלה מ-50 פדופילים

לפני שבוע בדיוק יצאה המשטרה למבצע מעצרים של עשרות פדופילים, שתקפו מינית ילדים דרך האינטרנט. בין העצורים, היו עובדי מדינה ואנשי עסקים, וחלקם אף שירתו ביחידות מובחרות בצבא ובמשטרה, כך אמר מפקד מחוז המרכז במשטרה, ניצב בנצי סאו, לגבי מבצע המעצרים, שכונה "סיכול ממוחשב".

גל המעצרים של המשטרה שהתבצע במרכז הארץ, התאפשר לאחר שבשבועות שקדמו לו הופעלה שוטרת סמויה שניהלה

שיחות צ'טים ושיחות טלפונים עם למעלה מ-50 פדופילים, שגלשו ברשת האינטרנט ופיתו ילדים לקיים עימם יחסי מין וירטואליים ורגילים, תוך ידיעה שמדובר בקטינים בגילאי 12-13.

לדברי ראש אגף החקירות במשטרת מחוז המרכז, ניצב משנה מוטי אדרעי, עד עתה נאספו ראיות כנגד למעלה מ-50 חשודים, ובגל המעצרים הנוכחי נעצרו יותר מ-30 מהם, בהם החשוד שהערב הותר לפרסם את שמו - תמיר ארצי.

צילום: אדי ישראל
אחד העצורים מובא למעצר בשבוע שעבר צילום: אדי ישראל
בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים