דוגמניות דתיות יפרסמו את תכשיטי עיר דוד

ליין הפריטים החדש כולל תכשיטים בהשראת הממצאים הארכיאולוגיים. לשם כך גויסו דוגמניות המקורבות למסורת. "קיבלתי הרבה מחמאות"

חיים גריידינגר | 26/8/2012 22:54 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
הדוגמניות הדתיות יציגו את הליין החדש של תכשיטי "עיר דוד": שלוש דוגמניות מבית שמש לקחו חלק בקמפיין הפרסום של פריטי קו התכשיטים החדש של עיר דוד, שנוצרו בהשראת הממצאים הארכיאולוגים במקום ואשר עוצבו על ידי מעצבי אופנה ישראלים מובילים.

הדוגמנית בבריכה הביזנטית שצמודה לבריכת השילוח
הדוגמנית בבריכה הביזנטית שצמודה לבריכת השילוח צילום: חנן בר אסולין
בקמפיין שצולם בעיר העתיקה בירושלים השתתפו מימי שטרהל, עטרה ריץ' וחנה אבן-זהב והן ענדו את התכשיטים שעל חלקם כיתובים בכתב עברי קדום לצד פסוקים שונים.

מתניה חייט מנהל החטיבה העסקית של עיר דוד סיפר ל-nrg מעריב, כי הרעיון לקמפיין נולד בעקבות הביקוש האדיר של מבקרים במרכז עיר דוד ושל צרכנים ברחבי העולם לענוד תכשיטים בהשראת הממצאים שמוצגים.

"כיוון שהתכשיטים ועיצובם נוגעים בשורשים היהודיים, העדפנו לעבוד עם דוגמניות דתיות כדי להדגיש את החיבור של המוצרים למסורת. הקמפיין יעלה בקרוב ואנחנו מזמינים את כולם להתחבר לחוויית עיר דוד", אמר.

שטרהל בת ה-18 הוסיפה כי לאחרונה הכירה את עולם הדוגמנות לאחר שקיבלה מספר פניות מצלמי אופנה לדגמן עבורם. “ההורים של אוהבים מאוד את הרעיון והחברים תומכים בי. קיבלתי הרבה מחמאות ואני שמחה לראות את התוצאות. אני מאוד התחברתי לרעיון של תכשיטים רוחניים בהשראתה של העיר ירושלים ואני שמחה אם אני יכולה לקדם אותה".

צילום: שושי בניש
מימי שטרהל צילום: שושי בניש

צילום: חנן בר אסולין
בבריכת השילוח צילום: חנן בר אסולין
בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים