רקטה פגעה בבית; אישה לקתה בחרדה

שתי רקטות נורו מרצועת עזה. האחת נפלה בשטח פתוח, והשנייה בדירת קרקע בשדרות. מדובר בבית שכבר נפגע מירי ישיר בשנת 2007

ליאור אבני ואורי בינדר | 31/8/2012 7:25 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
ארגוני הטרור ברצועת עזה ממשיכים לשגר רקטות לעבר ישראל: בשעות הבוקר המוקדמות (ו') פגעה רקטה ישירות בבית בשדרות, אישה אחת לקתה בחרדה. רקטה נוספת התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב, אין נפגעים באירוע.

עוד בחדשות nrg מעריב:
- רומני: "אובמה זרק את ישראל מתחת לאוטובוס"
- רמטכ"ל ארה"ב: "לא רוצה להיות שותף לתקיפה באיראן"
- האישה העשירה בתבל: עניים צריכים ליהנות פחות

הנזק בבית משפחת טימסית בשדרות
הנזק בבית משפחת טימסית בשדרות צילום: אדי ישראל
הרקטה בשדרות פגעה בתחילה בגג ביתם של בני משפחת אפללו, ומשם ניתרה לדירת הקרקע של ביתם של בני משפחת טימסית. בשנת 2007, אותו הבית בדיוק ספג פגיעה ישירה מרקטה. מאז הפגיעה הקודמת, נבנה ממ"ד בבית ולכן איש לא נפגע באירוע.

לימור אפללו, שהרקטה פגעה קודם בגג ביתה, סיפר היום ל-nrg עריב: "הקאסם חדר את גג ביתנו. היה פה נס גדול. הספקנו לסגור את דלת הממ"ד כמה שניות לפני הפיצוץ. הרגשתי את כל הבית רועד. פחדתי לפתוח את דלת הממ"ד, חשבתי שכל הבית יהיה הרוס אבל מזל שהקאסם התפוצץ בתוך האדמה. המדינה חייבת להתעורר כי אי אפשר להמשיך ככה".

ראש עיריית שדרות, דוד בוסקילה, ביקר הבוקר בבית שבו פגעה הרקטה, וסיפר: "מדובר כבר בפגיעה שנייה בבית הזה. שמחתי להגיע לבית ולראות שאין נפגעים בנפש. אולם יש נפגעי חרדה אבל כולם הספיקו להגיע לממ"ד.

ראש העיריה הדגיש כי למרות המצב הביטחוני, הלימודים בשדרות יתקיימו כסדרם. "אני מאמין שההורים ישלחו את ילדיהם, בפרט לאור העובדה שבתי הספר והגנים ממוגנים לגמרי".

ביום שני האחרון, נפתח היום הראשון לשנת הלימודים באי שקט. בשעות הבוקר התפוצץ קסאם באזור שדרות, ובשעות החזרה מהלימודים הארגונים ברצועה שיגרו שתי רקטות נוספות למועצה האזורית שער הנגב.

יום קודם לכן, שלוש רקטות נורו מרצועת עזה, שתיים מהן פגעו ישירות בשני מפעלים באזור המועצה האזורית שער הנגב והרקטה הנוספת התפוצצה

בשטח פתוח. נזק נגרם למבנים ושני בני אדם לקו בחרדה.

צילום: אדי ישראל
פגיעה שנייה ב-5 שנים, בית משפחת טימסית בשדרות צילום: אדי ישראל
בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים