הולכים

בן ארי, מרזל ובן גביר מקימים מפלגה חדשה

על רקע האיחודים בין מפלגות הימין השיקו שלושת יוצאי תנועת כ"ך קמפיין חדש תחת הסיסמה של ליברמן: "היחידם שמבינים ערבית"

עמיחי אתאלי | 28/10/2012 20:28 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
על רקע האיחודים בין מפלגות הימין, מקימים יוצאי תנועת כ"ך מפלגה חדשה, בה יהיו חברים ח"כ מיכאל בן ארי, עוזרו הפרלמנטרי איתמר בן גביר ופעיל הימין ברוך מרזל. התנועה הציגה הערב (א') את קמפיין הבחירות שלה, המאמץ את הסיסמה בה השתמשו אביגדור ליברמן וישראל ביתנו בבחירות האחרונות: "היחידים שמבינים ערבית".

מימין: בן גביר, בן ארי ומרזל בקמפיין הבחירות של המפלגה החדשה
מימין: בן גביר, בן ארי ומרזל בקמפיין הבחירות של המפלגה החדשה 
מסקר פנימי שערך מכון "דחף" בניהולה של הד"ר מינה צמח עולה כי האיחוד ביו הליכוד וישראל ביתנו וחבירת חברי האיחוד הלאומי לבית היהודי, מותירים חלל בימין. על פי הסקר זוכה המפלגה החדשה לשני מנדטים, שמגיעים ככל הנראה מבוחרים שהצביעו בבחירות הקודמות לאיחוד הלאומי ולישראל ביתנו.

בכנסת האחרונה כיהן חבר הכנסת בן ארי כחבר סיעת "ארץ ישראל שלנו", אחת מבין שלוש סיעות שהרכיבו את מפלגת האיחוד הלאומי. לאחרונה, על רקע החבירה הצפויה של שני ח"כים מהמפלגה, אורי אריאל ויעקב כץ, למפלגת הבית היהודי, נותרו מיכאל בן ארי וח"כ אריה אלדד ללא פלטפורמה מפלגתית לרוץ בה. האפשרות שבן ארי ירוץ בסופו של דבר במסגרת מפלגת האיחוד הלאומי עדיין קיימת, אך סביר להניח כי אם האיחוד עם הבית היהודי אכן יתממש, בן ארי לא ימצא את עצמו במסגרת המשותפת.

בן ארי מסר הערב: "אני שמח שחבריי לדרך, ברוך מרזל ואיתמר בן גביר נבחרו על ידי הנהלת התנועה להיות המועמדים לכנסת אחרי ברשימה. אין ספק שמרזל ובן גביר יכניסו לכנסת אמינות, חוזק ויסייעו רבות במאבק באויב בתוככי הכנסת וכתוצאה מכניסתם לכנסת יקבלו אחמד טיבי וחנין זועבי פיק ברכיים. הם גם יסייעו רבות במאבק נגד המסתננים". 

"בימים בהם רוב המועמדים לכנסת הם אנשים שיודעים לדבר יפה אך לא מתכוונים לעשות מעשים, יש יתרון אדיר בהצבת שני מועמדים שהעשיה שלהם הולכת במשך שנים רבות", הוסיף בן ארי. "זו לא המילה האחרונה,

ואנחנו ממשיכים לגבש רשימת מועמדים של נאמני העם והארץ למען עתיד ילדינו".

עו"ד איתמר בן גביר מסר: "מגיל ארבע עשרה אני פועל למען עם ישראל וארץ ישראל וכך גם עשיתי כאשר מוניתי לעוזר פרלמנטרי של בן ארי, ותוך כדי כך הוסמכתי לעורך דין, שמייצג יהודים יקרים שנתקלו ברדיפה משפטית. אני מקווה שהציבור ייתן לנו כוח להמשיך את העשייה בכנסת. כל יום אני נתקל בעשרות תגובות חיוביות מעם ישראל, ומאמין שהאנשים האלה יהפכו אותנו להפתעת הבחירות ויאפשרו לנו ללמד את אחמד טיבי וחנין זועבי שעם ישראל לא פראייר".

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים