מחזקים את התושבים: קניות לשבת עושים בדרום

עשרות אזרחים יצאו לערוך קניות אצל עסקים שהושבתו בלחימה. עובדי מעריב וארגון גשר, שארגנו את המבצע חילקו לתושבים מאות עיתונים

יובל גורן | 23/11/2012 12:36 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מחזקים את תושבי הדרום: עשרות אזרחים מרחבי הארץ השתתפו הבוקר במבצע הקניות לשבת במרכז המסחרי באשדוד, במסגרת פרויקט 'גשר לדרום' בשיתוף מעריב וארגון גשר. עובדי העיתון שנכחו במקום חילקו לתושבים מאות מעיתוני סוף השבוע של "מעריב" וכן "מעריב לנוער".

מבצע קניות באשדוד למען תושבי הדרום
מבצע קניות באשדוד למען תושבי הדרום צילום: רובי קסטרו
סמוך לשעה 9 נאספו אזרחים מבית שמש, ירושלים, נס ציונה, תל אביב וערים נוספות בצומת כנות, ומשם יצאו בשיירה למרכז המסחרי ברובע ב' באשדוד, אשר תושביו ספגו נפילות טילים ואזעקות רבות במהלך השבוע החולף.

זאב מוסקוביץ' שהגיע עם שתי בנותיו מביתם בבית שמש סיפר כי לאחר ששמע על היוזמה, מיד החליט לקחת בה חלק. "הרעיון לקחת את המשפחה לעשות את הקניות לשבת דווקא פה באשדוד איפה שכל השבוע כל העסקים כמעט היו מושבתים, זה רעיון נפלא, ובאמת התקבלנו בחום אנשים ממש התרגשו שאמרנו להם שבאנו מבית שמש עד לפה ולמטרה הזו".

מוסקוביץ הוסיף כי "כל השבוע התפללנו שזה ייגמר טוב, אני מקווה שבאמת עשו פה משהו, אחרת ניפגש כאן לתמוך בתושבים עוד פעם בקרוב מאד.. אני מקווה שלא נגיע לזה".

אחת העובדות בקונדיטוריה דני, מהקונדיטוריות הוותיקות באשדוד בה ערכו המשפחות האורחות

את הקניות, התרגשה מהמחווה ואמרה כי "זה ממש יפה ומרגש, זה נותן הרגשה שאנחנו לא לבד פה עם הטילים". למקום הגיעה גם סתיו שפיר, המתמודדת על מקום ברשימת מפלגת העבודה לבחירות הקרובות, שהייתה בדרכה לדרום הארץ ועצרה לערוך קניות במרכז המסחרי. 

אילן גאלדור, מנכ"ל ארגון גשר שהגיע עם ילדיו ובמשך שעה ארוכה הסתובב בין העסקים וערך את הקניות לשבת סיכם את האירוע ואמר כי "בדיוק כמו שהערכנו, המבצע הזה התקבל באהבה אצל בעלי העסקים ששמחו לראות אותנו, ואנחנו עוד יותר שמחנו להגיע לכאן ולעזור באמצעות הדבר הכי בסיסי, לעשות דווקא כאן את הקניות לשבת".

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים