תביא עבודה

יהיה מעולה עם מרב בכנסת. לראשונה, יפנו לחברי הכנסת כגברות מכובדות. מדובר באשה שיודעת דבר או שניים על עבודת שטח קשה, וגם נרוויח בן זוג מצחיק. מי צריך יותר?

גיא מרוז | 2/12/2012 8:47 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר RSS
יש משהו משמח נורא בחדירה של מרב מיכאלי לעשירייה הראשונה של מפלגת העבודה. נגד כל הסיכויים, נגד כל הדילים ונגד כל רשימות החיסול. האם יכול להיות שכל סיפור השפעת בעל הבית לא קשור למציאות? או שהמציאות חזקה יותר מכל דיל? יהיה מעולה עם מרב בכנסת. לראשונה, יפנו לחברי הכנסת כגברות מכובדות. מדובר באשה שיודעת דבר או שניים על עבודת שטח קשה, וגם נרוויח בן זוג מצחיק. מי צריך יותר?
"הראתה לכולם מה שווים הדילים הפוליטיים". מיכאלי צילום: ראובן קסטרו

יחימוביץ' כנראה הייתה צריכה יותר. אחרת, אלוהים יודע למה היא כל כך לא רצתה את מיכאלי ברשימת העבודה. לפני עשור וחצי הייתה זו מרב שהביאה את יחימוביץ' להרים את קבוצת הנשים שהקימה את "עזרת נשים" - משהו שהיום הוא כל כך ברור מאליו.

יכול להיות שהדגל הפמיניסטי כבר לא מוצא חן בעיניה? יכול להיות שהיום, כשהיא קצת יותר ימין מגדעון סער וקצת יותר מרכז מיאיר לפיד, כל מה שמריח מעט שמאל מסריח לה? לא ברור, ימים יגידו. אבל בינתיים, בואו נשמח על מרב. בואו נשמח על אשה ראויה שתדע להביא עבודה.
ואני כבר מדמיין את שליין יושב שם בהשבעה ונמלא בגאווה על בת זוגו, שהראתה לכולם מה שווים הדילים הפוליטיים.

שיהיה המון בהצלחה לגברת הראשונה של הגברות בישראל. שיהיה שמח גם לנדיה חילו שחוזרת וכן, אני שמח גם על מיקומה הגבוה של חוטובלי, כי יש לי כבוד לאנשים שמדברים מדם ליבם. וזה רגע נוסף להגיד לגברת ציפי לבני להפסיק לשחק בתופסת. זאת המדינה שלנו והחיים שלנו ולא האגו והשטויות של מי לפני מי. לא הברקת עד היום בקטע הפוליטי של חייך. הנה הזדמנות לתקן - ולא לטעות שוב ובענק.
בלוגים של גיא מרוז
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

גיא מרוז

צילום: דעות

גיא מרוז, עיתונאי, זוכה פרס אומץ אבל מפחד מהחושך ומיהודים גדולים וצודקים. חושש גם מפלסטינים מוצקים שצודקים יותר מהיהודים הגדולים ומכור אנונימי לטוקבקיסטים מהימין הקיצוני. יהי זכרו ברוך

לכל הטורים של גיא מרוז

עוד ב''דעות''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים