ברלוסקוני הודיע: אני מאורס לחברתי בת ה-27

ראש הממשלה האיטלקי לשעבר סיפר בגאווה כי הוא מתכוון להתחתן עם בת זוגו שצעירה ממנו ב-49 שנה. "היא אוהבת אותי ואני מרגיש אותו דבר כלפיה"

סוכנויות הידיעות | 17/12/2012 10:53 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
ראש ממשלת איטליה לשעבר, סילביו ברלוסקוני, הכריז כי התארס לחברתו הצעירה ממנו ב-49 שנה, ימים ספורים בלבד אחרי שמקורביו של הפוליטיקאי בן ה-76 הודו כי בין השניים יש מערכת יחסים רצינית.

- החדשה של ברלוסקוני: בת 27
- ברלוסקוני הודיע: ארוץ שוב לראשות הממשלה
 
ברלוסקוני וארוסתו אוכלים פיצה.
ברלוסקוני וארוסתו אוכלים פיצה. צילום: אי-פי-אי
 
בראיון שהעניק לתוכנית "דומיניקה" בערוץ קנאל 5 שבבעלותו, הכריז ברלוסקוני כי הוא התארס לפרנצ'סקה פסקאלה, חברתו בת ה-27. "סוף סוף אני מרגיש פחות בודד", אמר. "אני מאורס לנפוליטנית, זה רשמי".

הוא סיפר כי ארוסתו "בת 27, עם ערכים מוצקים ביותר, יפה מבחוץ ואפילו יותר יפה מבפנים". "היא קרובה מאד אליי, היא אוהבת אותי מאד ואני מרגיש אותו דבר", הוסיף ראש הממשלה לשעבר. "בתי מרינה מעריכה אותה וגם אוהבת אותה מאד".

ברלוסקוני היה נשוי פעמיים, והוא עדיין לא סיים את הליך גירושיו מרעייתו השנייה, ורוניקה לאריו, שהחליטה לעזוב אותו אחרי שהתפרסמו החשדות נגדו כי הוא קיים מסיבות מין עם נערות קטינות. הפוליטיקאי המיליארדר אף עומד למשפט על אישום, לפיו שילם לבת 17 לקיים עמו יחסים.

פסקאלה, לשעבר מתמודדת בתחרות יופי שגם הופיעה בטלוויזיה, נבחרה למועצת העיר נאפולי מטעם מפלגתו של ברלוסקוני והייתה אחת ממייסדות ארגון התמיכה "אנו מתגעגעים אליך, סילביו", שקרא לראש הממשלה לשעבר לשוב לזירה הפוליטית.

השמועות על הרומן בין ברלוסקוני לבין פסקאלה גברו אחרי שמכוניתה נראתה נכנסת לאחוזתו ברומא אחרי שהתפטר מראשות הממשלה בשנה שעברה ולא עזבה עד הבוקר למחרת. השניים נראו לאחרונה צופים יחד במשחק של קבוצת הכדורגל מילאן ואוכלים פיצה יחד עם בתו של ברלוסקוני.בשבוע שעבר אישרו מקורביו של ברלוסקוני כי הוא נמצא במערכת יחסים רצינית. "ברלוסקוני הציג אותה בפניי כחברה שלו, וכך אני מכירה אותה. לדעתי זה דבר נפלא", אמרה חברת הפרלמנט דניאלה סנטנצ'ה, הנחשבת לאחת מהמקורבות ביותר לראש הממשלה לשעבר.

ברלוסקוני הכריז כי הוא מתכוון לשוב ולהתמודד על ראשות הממשלה בבחירות הכלליות שיערכו בתחילת השנה הבאה. עדיין לא ברור אם יורשו בתפקיד, מריו מונטי, יחליט להישאר בתפקידו ולרוץ בבחירות, על אף שרמז כי הוא מתכוון להתפטר.

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''אירופה''

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים