הפגים התאומים נפטרו בתוך יממה בגלל זיהום

במהלך ההיריון נדבקו התאומים בווירוס "אנטרו" שגרם לקריסת מערכות גופם. הם סבלו מבעיות נשימה קשות שהסתיימו במותם. בית החולים "שניידר‭:"‬ "לצערנו לא קיים טיפול נגד הווירוס"

ארי גלהר | 23/12/2012 7:59 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: פגים, טרגדיה,
טרגדיה ביישוב שערי תקווה: תאומים שנולדו למשפחת מלכה
טרגדיה להורים שרצו עוד ילד. מחלקת פגים
טרגדיה להורים שרצו עוד ילד. מחלקת פגים מרים צחי
נפטרו כמה ימים לאחר הלידה בהפרש של יממה בשל זיהום בדם מווירוס בשם "אנטרו" שגרם לתינוקות לקריסת מערכות.

לפני כמה ימים ילדה אם המשפחה, שזו הייתה לידתה הרביעית, את התאומים בבית החולים בילינסון, אולם לאחר הלידה סבלו התינוקות ממצוקה נשימתית והועברו לחדר טיפול נמרץ פגים בבית החולים לילדים שניידר.

במהלך סוף השבוע החמיר מצבם של השניים, וביישוב שערי תקווה התבקשו לערוך הפרשות חלה לרפואת התאומים. עם זאת, עם כניסת השבת התברר כי התאומים נפטרו בימים חמישי ושישי בהפרש של יממה.

במהלך בדיקות הדם שנערכו לתינוקות התברר כי הם נדבקו בנגיף שגרם לקריסת מערכות גופם. לאחר קריסת המערכות ביצעו הרופאים החייאה בשניים והעניקו להם עירויי תרופות, אולם נאלצו לבסוף להכריז על מותם.

לדברי תושב שערי תקווה, כל חברי היישוב התגייסו על מנת להתפלל עבור התאומים. "אנשים רבים פה אמרו תהילים לרפואת התאומים, וכולם התפללו לרפואתם. זו מכה קשה להורים שרצו עוד ילד ושמחו מאוד, אולם בסוף זה הסתיים כך‭."‬

בבית החולים

שניידר אמרו אתמול: "הפגים נדבקו ככל הנראה במהלך ההריון או הלידה בווירוס בשם 'אנטרו‭,'‬ ולמרות הטיפול הם סבלו מקריסת מערכות ונפטרו. לצערנו, לא קיים טיפול נגד הווירוס, וכל הטיפולים התומכים לא הועילו‭." ‬

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים