הולכים

פעילי ליכוד כועסים: "השקת הקמפיין עלתה קרוב למיליון ש'"

גורמים במפלגה זועמים על ההוצאה הכבדה: "בזבזו הון תועפות על דבר שאינו תואם את דרכנו". העלויות הגדולות: הופעה של שרית חדד ודודו פישר

זאב קם | 27/12/2012 9:26 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
פעילי המפלגה זועמים על ההוצאה הגדולה: יום לאחר השקת קמפיין הבחירות של הליכוד-ביתנו באירוע מושקע במיוחד בבנייני האומה בירושלים הגיעה הביקורת: גורמים במפלגה מעריכים את עלות האירוע בקרוב למיליון שקל וטוענים כי מדובר בבזבוז. לדבריהם מדובר בעלויות מוגזמות ומיותרות, שאינן מתאימות לדרכו של הליכוד.

- נתניהו השיק את קמפיין הליכוד: נמשיך לחזק את ההתישבות

בנימין נתניהו עם שרית חדד באירוע השקת קמפיין הליכוד ביתנו
בנימין נתניהו עם שרית חדד באירוע השקת קמפיין הליכוד ביתנו צילום: ראובן קסטרו
בין סעיפי ההוצאות העיקריים באירוע: שכירת עשרות אוטובוסים להסעת מאות פעילים, הופעה של הזמרת שריד חדד ושל המנחה דודו פישר, שילוט ופרסום ועוד.

עיקר הביקורת מגיעה מפעילי השטח של המפלגה, שמתלוננים כל העת על מחסור בתקציבים בסניפים לצורך פעילות. "בזבזו הון תועפות על ההשקה", אמר אתמול בזעם פעיל בליכוד. "אם יש להם כסף לזמרים אז שאותם זמרים יעמדו כדי לתפוס צמתים. עדיף שהיו נותנים את הכסף לפעילות שטח וסניפים".

פעיל אחר אמר: "זו חוצפה שלא סופרים אותנו בכלל. ארבע שנים אנחנו רצים ונלחמים עבור הליכוד וביום פקודה הם משלמים כספים לכל מיני מפורסמים שלא תרמו דבר לתנועה.

"חבל שתנועה שרוצה תדמית עממית מוציאה כל כך הרבה כסף על שום דבר, רק כדי לפאר את שמו של ראש הממשלה. זרקו פה כסף על כלום ".

נושא אחר שעלה אתמול (ד') היה מספרם הנמוך של פעילי הליכוד שהגיעו לאירוע, לעומת אלה של ישראל ביתנו. "30 אחוז ליכוד ו-70 אחוז ישדראל ביתנו", אמר אחד הפעילים. "אסור שיהיה פער כזה גדול לטובת ישראל ביתנו. אנשי ישראל ביתנו פשוט השתלטו על האירוע".

בליכוד-ביתנו סירבו אמש לנקוב

בעלות אירוע השקת הקמפיין ואמרו: "המתלוננים הם אנונימיים, פחדנים ואינטרסנטיים. אירוע פתיחת הקמפיין התחלק בין שתי המפלגות. אותם גורמים אינטרסנטיים טענו עד היום שלא הוצאנו מספיק כספים כדי לקדם את הקמפיין. האירוע היה הצלחה גדולה ושימש להזנקת פעילי המפלגות לזכייה בבחירות".

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''פוליטי/מדיני''

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים