הולכים

ש"ס משיקה אפליקציה: ברכה מהרב עובדיה

במפלגה החרדית ספרדית מנסים למשוך בוחרים על ידי שחזור הצלחתו של אפקט הקמעות שהזניק את המפלגה בבחירות 96'

ארי גלהר | 30/12/2012 8:33 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מנסים למשוך בוחרים: בש"ס מנסים לשחזר את הצלחתו של אפקט הקמיעות שהזניק את המפלגה בבחירות ‭'96‬ משישה לעשרה מנדטים, ועתה, ברוח הזמן, מציעים אפליקציה של הרב עובדיה יוסף.

- דרעי מתנצל: הביטוי "רוסים לבנים" – טעות
- דרעי: "משרד השיכון יישאר בידינו"
- דעה: שלושה קולות שונים בש"ס

הרב עובדיה יוסף בפתיחת קמפיין הבחירות של ש''ס
הרב עובדיה יוסף בפתיחת קמפיין הבחירות של ש''ס צילום: אורי לנץ
תחת הכותרת "מרן שליט"א" מציעים בתנועה אתר אינטרנט וגם אפליקציה סלולרית, שבאמצעותה ניתן לעקוב אחר סדר יומו של הרב ולצפות בקטעי וידאו שלו. גולת הכותרת היא האפשרות לשלוח בקשה לצורך קבלת ברכה אישית מהרב. כחלק מבניית הדמות של הרב באתר נכתב עבורו שיר הערצה אותו שרים מבוגר וילד. בין מילות השיר: "אמור לי נא איך נזכה אנו לגדול כמורנו. ניצול הזמן, חיים של תורה, חיי גדול דורנו. נלך בדרכיו, השם יאיר עינינו, ללמוד תורתו תורת משה רבנו‭."‬

באחד הסרטונים מדגישים בש"ס צדדים אנושיים של הרב עובדיה, בהם ניתן לראות את הרב במהלך טקס ברית מילה שבו הוא משמש כסנדק ומאפשר לתינוק למצוץ את אצבעו, כאשר מדי פעם הוא טובל אותה במיץ ענבים ומרגיע את התינוק הבוכה.

כאמור, באמצעות האפליקציה מקווים בש"ס למשוך קולות בוחרים, כפי שנעשה בבחירות ‭,96'‬ אז חולקו למצביעים מאות אלפי קמעות של הרב יצחק כדורי, שנחשב אז לגדול

המקובלים. במפלגה נזהרים בינתיים מלקרוא באתר הזה להצביע לש"ס או להתנות את הברכה בהצבעה, דבר שנאסר לאחר בחירות ‭,96'‬ אולם המסר לקהל הבוחרים ברור.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים