אמרתי 'תפסיק‭,'‬ אבל הוא הרביץ לי באגרופים והמשיך לאנוס אותי"

במשך ארבע שעות עברה קשישה בת 83 אונס והתעללות מינית בחצר ביתה בדרום תל אביב, בלי שאיש שמע את זעקותיה. נכדה שהגיע לבקרה, הניס את החשוד, נתין זר מאריתריאה שהספיק לצבור עבר פלילי. הוא נעצר לאחר שהשאיר דגימות ד.נ.א בזירת הפשע

אבי אשכנזי | 1/1/2013 8:20 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
"אמרתי לו 'תפסיק, די‭,'‬ אבל הוא המשיך. ניסיתי להדוף אותו,
האריתראי החשוד באונס בת ה-83, אתמול
האריתראי החשוד באונס בת ה-83, אתמול אבשלום ששוני
אבל הוא הרביץ לי באגרופים בפנים ובגב" - כך שיחזרה באוזני חוקרי משטרת מרחב יפתח הישישה בת ה‭83-‬ מדרום תל אביב את אירוע האונס הקשה שחוותה לפני כעשרה ימים על ידי נתין מאריתריאה, אירוע אשר הותר אתמול לפרסום. מעצרו של החשוד במעשה הוארך אתמול ועד סוף השבוע יוגש נגדו כתב אישום.

הישישה, המוכרת כאחת הדיירות הוותיקות באזור התחנה המרכזית הישנה, סיפרה כי בבוקר יום שישי לפני כשבוע וחצי היא ישבה על כיסא בכניסה לביתה וצפתה בעוברים ושבים. לפתע התנפל עליה בחור כהה עור ומתולתל, אחז בצווארה וגרר אותה אל החצר הפנימית של הבניין.

שם, בין הגרוטאות, הוא הלם עם אגרופיו בפניה מספר פעמים, הפשיט אותה והחל לאנוס אותה. היא הוסיפה וסיפרה כי גם לאחר שהגיע לסיפוקו לא הרפה ממנה האנס - הוא המשיך לבצע בה מעשי סדום ומעשים מגונים, אף שבכתה והתחננה בפניו שיחדול.

ההתעללות נמשכה כארבע שעות רצופות, בלי שאיש מעוברי האורח או השכנים שמע את זעקותיה של הנאנסת. רק סמוך לשעה אחת וחצי בצהריים הגיע נכדה של הקשישה לבקרה לקראת השבת, וכשהבחין כי הדלת פתוחה והיא אינה בבית - הוא יצא לחצר ואז גם שמע את זעקותיה. שם הוא הופתע לראות את סבתו מוטלת על הקרקע ומעליה התוקף. התוקף הדף את הנכד ונמלט מהמקום.

מתברר כי החשוד באונס כבר נעצר בעבר פעמיים על ידי משטרת תל אביב - פעם אחת לאחר שגנב תיק בחוף הים ובפעם השנייה כאשר תקף אדם אחר

- בשני המקרים נלקחו ממנו דגימות די-אן-אי וטביעות אצבע. לאחר שבדיקות המעבדה חשפו את זהותו, החל המצוד אחריו באזור התחנה הישנה.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים