הולכים

בכיר בליכוד: "פינקלשטיין טעה כשעיכב את קמפיין הבחירות"

בעקבות התדרדרות המפלגה בסקרים אמר הבכיר כי היועץ האסטרטגי "הפעיל שיקול דעת מוטעה כשסבר שיש לנהל את קמפיין הבחירות בחודש האחרון". לדבריו הליכוד הגיע למצבו הנוכחי כי הציבור סבור שלנתניהו אין מתחרה ובשל החקירה נגד ליברמן

סופיה רון מוריה | 2/1/2013 23:45 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
ההתנגדות מבית לקמפיין הבחירות של הליכוד גוברת: בכיר בליכוד אמר הערב (ד') כי יועץ הבחירות האמריקאי ארתור פינקלשטיין טעה כשיצא לקמפיין מאוחר מדי. "שבוע הבא הוא שבוע קריטי שעוד אפשר במהלכו להפוך או לבלום את המגמה", אומר הבכיר נוכח התדרדרות המפלגה בסקרים.

- פעילי ליכוד: הקמפיין נכשל והכסף בוזבז
- פעילי ליכוד כועסים: "השקת הקמפיין עלתה קרוב למיליון ש'"
- בליכוד מודים: הרחבת הבנייה היא חלק מקמפיין הבחירות

השקת קמפיין הליכוד לכנסת ה-19. פינקלשטיין טעה
השקת קמפיין הליכוד לכנסת ה-19. פינקלשטיין טעה צילום: ראובן קסטרו
לדבריו, היועץ האסטרטגי של המפלגה טעה כשעיכב את הקמפיין. "זאת הייתה טעות בשיקול דעת", אומר הבכיר שציין עוד כי "פינקלשטיין סבר שיש לנהל את הקמפיין רק בחודש האחרון ובינתיים להתנהל כצורה ממלכתית כמפלגת שלטון שלא מתערבת במאבק".

שתי סיבות, אומר הבכיר, הביאו את הליכוד למצב הנוכחי: "ראשית העובדה שלנתניהו אין מתחרה ועל כן הבוחר סבור שהוא ממילא ניצח ועל כן אפשר להצביע למפלגה אחרת, ושנית, החקירה שהתנהלה בשבועות האחרונים נגד מספר שתיים ברשימה אביגדור ליברמן".

בינתיים יוצא הליכוד לקמפיין חדש נגד הבית היהודי תחת הכותרת "הבית היהודי- לא מה שחשבתם". הקמפיין החדש של ליכוד-ביתנו נועד להבליט את המתמודדים מטעם תקומה וחברי הרשימה שדוגלים, לדבריהם, בדעות קיצוניות באשר למעמד האישה.

בקמפיין נכתב כי מספר 4 ברשימה הרב אלי בן דהן מטעם תקומה קורא לבטל את הוועדה למעמד האישה. מספר 9 ברשימה מוטי יוגב מטעם הבית היהודי הוביל את הפרדת

בנות מבנים בתנועת הנוער בני עקיבא בשנת 2010. עוד צוין כי הרב דב ליאור, מנהיגה הרוחני של תקומה אמר "אין ראוי שאישה תופיע בבתי המשפט".

במקביל לקמפיין נגד הבית היהודי משיקה מפלגת הליכוד קמפיין חוצות נוסף שעולה הלילה וכותרתו "ראש ממשלה חזק - ישראל חזקה" ופונה לקהל הבוחרים בפנייה שלא להצביע למפלגות סקטוריאליות.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''פוליטי/מדיני''

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים