הסערה כבר כאן: 3 פצועים באורח בינוני מנפילת עצים

יום של הצפות מרובות ברחבי הארץ, שהפריעו מאוד בכבישים ובדרכים.

עדי חשמונאי | 7/1/2013 8:06 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: מזג האוויר
לאחר יום עמוס בנזקים, ממשיך מזג האוויר להיות חורפי וצפוי להימשך כך לאורך כל השבוע הקרוב.  
עץ נשבר מהרוח
עץ נשבר מהרוח פלאש90
שלושה בני אדם נפצעו במהלך היום באורח בינוני בחבל אשכול מקריסת עץ על מכוניתם. הפצועים פונו באמצעות אמבולנס של מד"א לביה"ח סורוקה בבאר שבע, כשמצבם מוגדר בינוני. גבר כבן 63 נפצע הבוקר באורח קל לאחר שעץ קרס וענף פגע באיש בגבו בבני ברק. צוות מד"א העניק לאיש טיפול במקום והוא פונה לביה"ח תל השומר.
קניון מודיעין הוצף

בערד התקבל דיווח על מבנה שקרס ברחוב החומה, אך לא היו נפגעים. צוותי כיבוי מגליל עליון גולן חילצו ללא פגע אישה שהייתה לכודה בבית מוצף בקרית שמונה. ברחוב ז'בוטינסקי בראשל"צ קרס עץ, במקום שררו שיבושי

תנועה כבדים.

במודיעין גרמו הגשמים להצפת הקניון והמשטרה סגרה אותו. הקניון הוצף מקומות המרתף עד הקומה הראשונה עקב כמויות הגשם הגדולות. במקום כוחות משטרה וכיבוי שפינו את באי הקניון.עד ראייה מספר כי בשעה 9:30 כבה האור בכל הקניון, כולל בקופת החולים שהייתה הומה אדם. הקניון, כאמור, הוצף לחלוטין, הגישה לחניון נחסמה ואנשים התבקשו לפנות את המקום ולצאת לגשם השוטף.
  
גם בכבישים מכה הסערה. בצומת הרחובות ההסתדרות ושנקר במרכז חולון קרס כבל חשמל על הכביש עקב הרוחות העזות. כביש 652 בין פרדס לגבעת עדה נסגר לזמן רב בעקבות קריסת עצים במרכז הכביש. 

כביש 804 בקטע שבין עראבה ללוטם נסגר לתנועה עקב הצפה של נחל חילזון. צוות של יחידת חילוץ של שירותי כבאות גליל מערבי חילצו נהג ג'יפ שנכנס עם מכוניתו לנחל וניסחף. משירותי הכבאות נמסר כי הנהג חולץ מהמכונית באמצעות סירות גומי וחבלים. הוא סובל מהיפורתרמיה וכוחות מד"א מטפלים בו.

במהלך היממה האחרונה עלה מפלס הכינרת ב-17 סנטימטרים והוא עומד כעת על -211.72 ס"מ וחסרים לו 2.92 מטרים. שלג כבד ירד לאורך כל הלילה בחרמון. עד כה הצטברו במפלס התחתון 20 ס"מ ועל פי הערכות במפלס העליון הצטברו 40 ס"מ שלג.

שאול אוחנה מנהל אתר החרמון אמר ל-nrg מעריב: "ירד שלג יבש וטוב שלא מהול בגשם. כל המפלסות והשופלים שלנו עובדים סביב השעון ומפנים את הצירים מהשלג שייצטבר". עוד הוסיף אוחנה כי בשל תנאי מזג האוויר הקשים הערפל הכבד והרוחות החזקות האתר יהיה היום סגור למבקרים.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים