הנאנסת ההודית: קרעו את בגדי ואנסו אותי בתורות

עדותה של הצעירה בת ה-23, שנחטפה, נאנסה ונרצחה, פורסמה בדיילי טלגרף הבריטי עם תיאורים קשים. כזכור, הצעיר, שזכתה לכינוי "הבת של הודו" מתה שבועיים לאחר שהאירוע קרה

סוכנויות הידיעות | 12/1/2013 21:19 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: אונס בהודו
הצהרת המוות של הסטודנטית בת ה-23, שנאנסה
ארונה של קורבן האונס הקבוצתי בהודו, שמתה בבית החולים
ארונה של קורבן האונס הקבוצתי בהודו, שמתה בבית החולים צילום: איי פי
באכזריות ונרצחה, פורסמה היום (שבת) בהודו וגרמה לסיפור המזעזע לקבל עוד מימד של אכזריות, עם תיאורים מפורטים.

הדיילי טלגרף הבריטי היה זה שחשף את העדות של מי שקיבלה את הכינוי "הבת של הודו", אשר הותקפה ע"י שישה גברים ב-16 בדצמבר אחרי שעלתה לאוטובוס ביחד עם בן זוגה, כשהם חוזרים מבילוי בקלונוע.

לאחר שעלתה לאוטובוס, היא הוכתה בצורה כ"כ קשה, עד כדי כך ש-95 אחוזים מהמעיים שלה הוסרו בסדרת ניתוחים מסובכת. היא מתה 13 ימים מאוחר יותר בבית חולים בסינגפור, כשהיא סובלת גם מנזק מוחי וגם התקף לב, שנגרם מהטיפול המסיבי שקיבלה.

חמישה גברים הואשמו בחטיפה, אונס ורצח הבחורה, כשהגבר החמישי נשפט כצעיר מכיוון שהוא בן 17 בלבד. ארבעה מתוך החמישה מתכוונים להצהיר כי הם חפים מפשע באירוע. עפ"י עורכי הדין של הנאשמים, הם עברו עינויים קשים ע"י המשטרה.
צפתה ב"חיי פיי" ועלתה על האוטובוס הגורלי

הצעירה המנוחה סיפרה כי היא וחברה עלו על האוטובוס לאחר שצפו בסרט "חיי פיי" בקניון המקומי. הם הגיעו לתחנת ההסעות שהמה אדם, וכאשר שמעו את הקריין מכריז על יעדם – דווארקה, עלו על כלי הרכב.

"היו שישה או שבעה אנשים על האוטובוס באותה העת", והצעירה וחברה הניחו כי מדובר בנוסעים נוספים. הם היו מעט מודאגים, אך לאחר ששילמו את דמי הנסיעה היה זה מאוחר מדי.

"הנהג סגר את דלתות האוטובוס. כיבה את האורות והלך לכיוונו של חברי והחל להתעלל בו ולהכות אותו. הוא ושאר האנשים שהיו על האוטובוס החזיקו את ידיו ואותי, ולקחו אותי לחלק האחורי של כלי הרכב. הם קרעו את בגדי ואנסו אותי בתורות. הם הכו בי עם מוט ברזל ונשכו אותי בכל הגוף".

"הם לקחו את כל חפציי, את הטלפון הסלולארי שלי, הארנק, כרטיס האשראי, שעון היד שלי. שישה אנשים אנסו אותי אחד אחרי השני במשך כשעה באוטובוס הנוסע. את עמדת הנהג תפס כל פעם מישהו אחר בכדי שגם הוא יוכל לבוא ולאנוס אותי", אמרה.

בתחילה, כך סיפרה, הצליחו השניים להאבק בתוקפיהם, אך זעקותיהם לעוברים והשבים בחוץ

לא נענו. במשך מחצית הזמן בה עברה את ההתעללות הקשה, הייתה "הבת של הודו" מחוסרת הכרה. אך כל פעם שהתעוררה הותקפה שוב.

"שמעתי את התוקפים אומרים 'תפסו אותם, קרעו מהם את הבגדים, קחו את התיק שלה' תוך שהם משתמשים בשפה פוגענית. "ראם, סינגה, טאקור, ראג'ו, מוקאש, פאוואן ווינאי, הם השמות של התוקפים. היינו בחשיכה גמורה ולכן כל הדמויות נראו לנו כצלליות שחורות. משפתם ניתן היה לזהות כי הם אינם יודעי קרוא וכתוב, פועלי ניקיון או נהגים", אמרה.

"חצי מהזמן הייתי מחוסרת הכרה, אך ברגעים בהם התעוררתי הם הכו אותי. חברי ניסה להציל אותי אך הם הכו אותו בכל פעם מחדש. הם הכו אותו עם מוט ברזל בראשו", היא סיפרה לחוקרים במהלך הימים הראשונים לאחר התקיפה, בהם עוד הצליחה לשוחח עם הסביבה.

ה"בת של הודו" סיפרה שכאשר היא וחברה הפסיקו להראות סימני חיים, זרקו אותם התוקפים מהאוטובוס. "הם הפשיטו את חברי ואותי וחשבו ששנינו מתים. זרקו אותנו מהאוטובוס הנוסע. שנינו נשארנו ערומים לצד הדרך. רבים מעוברי האורח ראו אותנו ודיווחו למשטרה".

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''חדשות חוץ''

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים