צפו: צעירים ערבים תוקפים שני חרדים בירושלים

גזענות בשלג: שני חסידי תולדות אברהם יצחק הותקפו בצורה משפילה בידי קבוצה של צעירים ערבים בסמוך לשער שכם, לאחר שעשו את דרכם מכיוון הכותל המערבי לכיוון ביתם. הם הושפלו, הוכו והכובעים שלהם נלקחו

ארי גלהר ויוסי אלי | 12/1/2013 22:07 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
גזענות בשלג: שני חסידי תולדות אברהם יצחק הותקפו בצורה משפילה בידי קבוצה של צעירים ערבים בסמוך לשער שכם, לאחר שעשו את דרכם מכיוון הכותל המערבי לכיוון ביתם. האירוע התפתח לאלימות לאחר שהשניים עברו בסמוך לצעירים ברחבת שער שכם. כך פורסם באתר "טרור-ווטש" של יוני אלפר.

בשלב מסוים, כאשר הבחינו הצעירים במלבושם החרדי, התנפלו עליהם, באמצעות כדורי שלג, החלו לשחק בכובעם, תוך שהם משמיעים קולות גזעניים ומזלזלים כלפיהם ואף בקריאות אללא הוא אכבר, השליכו לעברם כדורי שלג בעוצמה.

יתרה מכך, חלק מן הצעירים הפלסטינים. בסופו של דבר, האירוע הסתיים לאחר שהחסידים הצליחו להימלט מן המקום. עד כה, לא ידוע באם המשטרה פתחה בחקירת האירוע. גורמים בישיבת תולדות אברהם מסרו כי הסרטון מזכיר להם את התמונות של גרמניה הנאצית, בהם התנכלו ליהודים סתם כי הם יהודים.
 


באירוע אחר שהתרחש במהלך הסופה האחרונה שפקדה את הבירה, שני ערבים יידו אבנים בכביש 1. כתוצאה מכך נפצע באורח קל צעיר חרדי. השניים נעצרו על ידי המשטרה.


היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים