אבו מאזן: ההנהגה הציונית היתה קשורה לנאצים

בראיון לערוץ לבנוני התייצב אבו מאזן מאחורי הכחשת השואה שהופיעה בדוקטורט שכתב והאשים את ההנהגה הציונית בשיתוף פעולה עם הנאצים

אסף גבור | 21/1/2013 15:50 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
יושב ראש הרשות הפלסטינית אבו מאזן ממשיך להסית כנגד ישראל והציונות וממשיך להגן על עבודת הדוקטורט שהגיש והוגדרה על ידי רבים כחלק מתעשיית הכחשת השואה.
הנייה ואבו מאזן
הנייה ואבו מאזן צילום: איי-פי
בראיון לערוץ טלוויזיה לבנוני אמר אבו מאזן: "יש בידי עוד 70 ספרים שעוד לא כתבתי בנוגע לקשרי התנועה הציונית עם הנאצים לפני מלחמת העולם השנייה, אני מבטיח לפרסם אותם בעתיד". 

בראיון שישודר במלואו ביום שישי נשאל יושב ראש הרשות על הטענות לפיהן הוא מכחיש שואה, בעקבות הדוקטורט שפירסם ובו מגולל אבו מאזן תזה לפיה ההנהגה הציונית תמכה בתנועה הנאצית ועודדה את הנאצים לבצע את השואה ביהודים כדי לקבל בסופה את אדמת פלשתין כמדינת ישראל.

יושב ראש הרשות ענה למראיין רסאן בן ג'דו: "אני רוצה שאחד מהם", היהודים "יוכיח לי שלא היו קשרים בין ההנהגה הציונית לתנועת הנאצית לפני מלחמת העולם השנייה".

בראיון שנמשך שעתיים טען אבו מאזן כי ההנהגה הפלסטינית דרשה מישראל במסגרת המשא ומתן שהתנהל, להשיב 150 פליטים פלסטינים מסוריה לאדמת פלסטין. לדברי אבו מאזן ישראל הסכימה לדרישה.

הוא דיבר על חוסר שביעות רצונה של ישראל ממי שניהל את המשא ומתן מטעם הפלסטינים סאאיב עריקאת, והפעילה לחצים על ההנהגה הפלסטינית להעבירו מתפקידו בטענה כי הוא יודע יותר ממה שהוא צריך לדעת.

במהלך הראיון רמז אבו מאזן שלוש פעמים כי יש אנשים שרוצים לחסל אותו ולהיפטר ממנו.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים