מסתמן: אבי רואה ימונה ליו"ר מועצת יש"ע הבא

מזכירות מועצת יש"ע החליטה על מועמדותו של אבי רואה לתפקיד יו"ר מועצת יש"ע. ההחלטה טעונה אישור של מליאת המועצה

עמיחי אתאלי | 21/1/2013 16:59 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מזכירות מועצת יש"ע התכנסה היום בצהריים לדון בסוגיית
אבי רואה ראש מועצת בנימין
אבי רואה ראש מועצת בנימין ללא
איוש תפקיד יו"ר מועצת יש"ע במקום דני דיין שהודיע לפני שבועיים על סיום תפקידו ועל תמיכה פומבית בבנימין נתניהו בבחירות לכנסת ה-19.  
בתום הישיבה היום, פרסמה מועצת יש"ע הודעה לפיה המזכירות החליטה פה אחד על מועמדותו של אבי רואה, ראש המועצה האזורית מטה בנימין לתפקיד יו"ר מועצת יש"ע.

המינוי עדיין לא הושלם מכיוון שכעת דרושה הצבעה במליאת המועצה הכוללת את כל ראשי המועצות האזוריות ביהודה ושומרון, אולם על פי כל ההערכות צפוי רואה שנחשב לקונצנזוס בקרב ראשי המועצות, להתמנות לתפקיד לאחר ישיבת המליאה בעוד שבועיים.

אבי רואה
בן 55, יליד טוניס. עלה ארצה עם משפחתו בגיל שנתיים. הוא שירת כסגן מפקד פלוגה בחטיבת הצנחנים. ולאחר מכן למד הנדסת אווירונאוטיקה בטכניון. במשך 12 שנה עבד רואה במחלקה לאווירודינמיקה ולפיתוח כלי טיס של התעשייה האווירית והשתתף בין היתר בפיתוח מטוס הלביא.

רואה היה בין מקימי ההתנחלות כוכב יעקב בחבל בנימין ושימש כיו"ר מזכירות היישוב. בשנת 2002, מונה לסגן ראש מועצת מטה בנימין ומשנת 2007 משמש כראש המועצה האזורית. בשנת 2005 שכל רואה את רעייתו אדית, אם ששת ילדיו, בתאונת דרכים ובשנת 2007 נשא את הדסה ויינברג, אלמנתו של מפקד חטיבת חברון אל"מ דרור ויינברג ז"ל. לשניים בן משותף.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים