בחירות

ביהדות התורה יחלקו צווי גיוס מזוייפים לחרדים

עשרות אלפי "צווים" יחולקו בתיבות הדואר בריכוזי אוכלוסייה חרדית לשם העלאת המודעות להצבעה. על הצווים נכתב: "רוצה את האמיתי? אל תלך להצביע"

ארי גלהר | 21/1/2013 22:14 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
ביהדות התורה נכנסו הערב לישורת האחרונה של מערכת הבחירות. בניסיון אחרון להוציא את הבוחרים לקלפי יחלקו הלילה במפלגה עשרות אלפי "צווי גיוס" בתיבות הדואר בריכוזי האוכלוסיה
צו הגיוס המזוייף של יהדות התורה. לעורר חשש
צו הגיוס המזוייף של יהדות התורה. לעורר חשש .
החרדית בישראל. מטרת חלוקת הצווים היא לעורר חשש מפני גיוס חרדים במידה ולא יחזקו את המפלגה. על הצווים נכתב: "אתה רוצה את האמיתי? אל תלך להצביע".

לדברי גורם במטה של יהדות התורה זה רק עוד אחד מהגימיקים דרכם אנחנו מנסים להביא את הציבור לקלפיות: "יש שאננות בקרב הבוחרים והשטח יחסית די רדום. המטרה של הצווים היא לגרום לציבור להבין כי אם לא יצביע סכנת הגיוס שעומדת לפתחה של הקואליציה הבאה תהיה ממשית, ולא רק בגדר דיבורים".

ניסיון אחרון נוסף שנעשה במפלגה הוא לגנוב קולות מש"ס. לשם כך רתמו ביהדות התורה את הרב חיים קנייבסקי המקובל גם בקרב הקהילות הספרדיות, ופרסמו בשמו מכתב הקורא גם לספרדים להצביע ליהדות התורה. "כל העדות והחוגים בלי יוצא מן הכלל מחוייבים להצביע לרשימה שסימנה ג', והוא חובה גמורה" כותב הרב קנייבסקי.


היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים