חפץ חשוד התגלה כארבעה גורי כלבים

במזל לא פוצץ על ידי חבלני המשטרה תיק שחור שדווח עליו כחפץ חשוד. בתוך התיק נמצאו ארבעה כלבלבים כבני חודש וחצי, בריאים ושלמים, שננטשו בתוך התיק האטום

nrg מעריב | 29/1/2013 16:04 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תושבים ערניים שעברו ברחוב מבצע סיני בבת ים היום בבוקר גילו תיק שחור, סגור ברוכסן, שהושאר ברחוב סתם כך. לאחר בירור קצר התברר שאין לו בעלים ולכן המשטרה נקראה בדחיפות למקום.
 
ארבעה גורי הכלבים שנמצאו בתיק, מתאוששים מהחוויה הקשה
ארבעה גורי הכלבים שנמצאו בתיק, מתאוששים מהחוויה הקשה תנו לחיות לחיות

כשהתקרב החבלן אל התיק הוא התפלא לגלות שהתיק החל לפתע לזוז ולהתנועע. לאחר שהרוכסן נפתח, נתגלו בתוך התיק ארבעה גורי כלבים קטנים, בני כחודש וחצי, בריאים וחמודים.

ככל הנראה, מישהו החליט "להיפטר" מהם בדרך אכזרית ביותר – פשוט הכניס את ארבעת הגורים חסרי הישע לתוך תיק אטום לאוויר, בלי מזון או מים, וזרק את התיק ברחוב.

לדברי אתי אלטמן, דוברת עמותת "תנו לחיות לחיות", "לכלבלבים המסכנים יש מזל גדול שהחליטו לזוז בתוך התיק, כיוון שכידוע נהלי המשטרה הם יש לפוצץ כי תיקים חשודים. אתם יכולים לדמיין בעצמכם מה היה אז סופם העצוב של הכלבלבים, שלמזלם נתקלו בשוטר ערני ומתחשב שפעל במהירות".

עוד הוסיפה אלטמן, כי "מזל נוסף הוא שהגורים ננטשו בתחום אחריותו של ד"ר אורי צרפתי, הווטרינר הרשותי של בת ים, שנרתם למשימה למצוא לחבר'ה בית חם. במזג אוויר חורפי שכזה, היה חשש אמתי לחייהם של הגורים אם היו נשארים בכלבייה העירונית".בשלב זה נמצא פתרון לגורים, ומרפאה פרטית אף התנדבה לספק להם בדיקה ראשונית. אך ב'תנו לחיות לחיות' מבקשים שכל מי שיש בידו מידע כלשהו על האדם שהשאיר את הגורים יפנה במייל לעמותה, כדי שיוכלו למצות עם העבריין את הדין.

כתובת המייל: eti@letlive.org.il

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -

באיזו מידה תורם תוכן הכתבה לדמוקרטיה?

לא תורם כלל
1 2 3 4 5
תורם רבות
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים