מזכיר הממשלה פורש מתפקידו

צבי האוזר הודיע לנתניהו כי הוא מסיים את כהונתו בתום ארבע שנים משותפות: "אמשיך לפעול לטובת המדינה", אמר

nrg מעריב | 31/1/2013 20:41 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
חילופי תפקידים במשרד רה"מ: בשעה שהמגעים להרכבת הקואליציה נמצאים בעיצומם הודיע היום (ה') מזכיר הממשלה עו"ד צבי האוזר לראש הממשלה בנימין נתניהו על כוונתו לסיים את תפקידו עם סיום כהונתה של הממשלה הנוכחית. נתניהו הודה להאוזר על עבודתו בארבע שנות כהונת הממשלה וביקש ממנו להישאר בתפקיד עד לסיום חפיפתו של מזכיר הממשלה הבא שייבחר.

עוד בחדשות:
- איראן מגבירה את יכולת העשרת האורניום
- משרד הבריאות: לא להשתמש בטיפול של חנן אלרז"

צבי האוזר ובנימין נתניהו
צבי האוזר ובנימין נתניהו צילום: אבי אוחיון. לע''מ
"אני מודה לראש הממשלה בנימין נתניהו שזיכה אותי ליטול חלק חשוב בניהולה ועיצובה של מדינת ישראל בארבע השנים האחרונות. פעלתי בארבע שנות כהונתי כמזכיר הממשלה מתוך תחושת שליחות ואחריות ולמדתי רבות מדרכו", אמר האוזר שציין כי כעת הוא פונה לדרך חדשה, אך ימשיך לפעול לטובת המדינה.

האוזר החל את עבודתו עם רה"מ לפני כ-20 שנה כשהיה יועץ התקשורת שלו בשנת 1993 ובבחירות 1996 היה חבר בצוות האסטרטגי של מטה נתניהו. בשנת 1997 התמנה ליו"ר המועצה לשידורי כבלים וביצע את הרפורמה לפתיחת שוק הטלוויזיה לתחרות. בשנת 2009 היה חבר בצוות המשא ומתן הקואליציוני ולאחר מכן מונה למזכיר הממשלה ה-32 בראשות בנימין נתניהו.

ראש הממשלה הודה להאוזר על תרומתו ועבודתו המקצועית: "האוזר ליווה את עבודת הממשלה בשנים מאתגרות ומרתקות למדינת ישראל, ואני בטוח שהוא ימשיך לתרום למדינת ישראל", אמר נתניהו.


היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים