רוצח בן 20 ברח מישראל לשטח סוריה

מוחמד יאסין , המרצה מאסר של 20 שנה בכלא חרמון, חצה יחד עם אדם נוסף את הגדר ברמת הגולן. שני בני משפחתו שעזרו לו נעצרו ע"י צה"ל

אבי אשכנזי | 5/2/2013 8:59 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אסיר המרצה מאסר של 20 שנה בגין רצח נמלט הלילה לסוריה. האסיר מוחמד יאסין בן 20 נמלט יחד עם אדם נוסף לאחר שקיבל עזרה משני מבני משפחתו בחציית הגבול בין ישראל לסוריה סמוך לקיבוץ אלרום. מעצרם של שני קרובי משפחתו שסייעו לו לחצות את הגדר הוארך הבוקר (ג') בחמישה ימים.

עוד בחדשות:
- המשטרה תחקור חשדות למעשי מרמה במגזר הערבי
- אריה דרעי שוקל לרוץ לראשות עיריית ירושלים

אסיר שמרצה מאסר של 20 שנה ניסה חצות את הגבול לסוריה
אסיר שמרצה מאסר של 20 שנה ניסה חצות את הגבול לסוריה צילום ארכיון: ראובן קסטרו
אתמול בשעות הבוקר יצא האסיר לחופשה שלישית מכלא חרמון לחופשה בת 12 שעות. כמה שעות לאחר שיצא הגיעו בני משפחתו לכלא ודיווחו כי האסיר נעלם והם חוששים כי ברח.

כוחות המשטרה החלו היערך לחיפושים אחר האסיר הנמלט, אלא שבמקביל הבחינו תצפיות של צה"ל ברמת הגולן על גבול סוריה בתנועה חשודה של ארבע דמויות המגיעות אל הגדר.

למקום הוזעקו כוחות גדולים של צה"ל, כיתרו את האזור ויצרו מגע עם חמשת הדמויות. במהלך ההסתערות של החיילים התברר כי הדמויות לא היו חמושות, למרות ששתי דמויות נשאו תרמיל על גבם.

בשלב הראשון חשדו בצה"ל כי מדובר במבריחי סמים ולמקום הוזעקו שוטרי יחידת יג"ל (יחידת גבול לבנון) המתמחה בהברחות סמים בגבול לבנון וסוריה לישראל.

בתחקיר הראשוני של החשודים עלה כי ביקשו למלט את האסיר, קרוב משפחתם. שני בני המשפחה נעצרו והועברו לחקירה בימ"ר צפון. במקביל בשירות בתי הסוהר החלו גם הם לתחקר את האירוע.


לטענת המשפחה הם החזירו את יאסין לכלא בתום החופשה אך הוא ברח לפני הכניסה למתקן.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים