שני מעשי שוד יהלומים - בחולון ובהרצליה

בחנות תכשיטים בחולון נשדדו אתמול תכשיטים בשווי 600 אלף שקלים. היום נשדדו מסוכן תכשיטים בהרצליה תכשיטים בשווי בלתי ידוע

אבי אשכנזי | 5/2/2013 12:39 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: שוד יהלומים
משטרת תל אביב מנהלת מצוד אחר שתי חוליות שודדים שביצעו שני מעשי שוד ביממה האחרונה: השוד הראשון בוצע בחנות תכשיטים בחולון בה נשדדו תכשיטים בשווי 600 אלף ₪. במקרה השני, שאירע בסמוך לשעה 12:00 היום (ג'), נשדד סוכן תכשיטים שהגיע למרכז הרצליה וממנו נשדדו תכשיטים בשווי לא ידוע.
שודד. ארכיון
שודד. ארכיון שאטרסטוק


במקרה הראשון הגיעו השודדים לחנות תכשיטים ברחוב סוקולוב 58 בחולון. שני רעולי הפנים נכנסו לחנות זמן קצר לפני סגירתה בשעה שש וחצי בערב ובאיומי אקדח שדדו תכשיטים. מיד אחר כך הם יצאו מהמקום כשהם משאירים את בעל החנות, בן 60, המום. כוחות גדולים של משטרת תל אביב פתחו בסריקות כדי לאתר את השודדים.

היום בסמוך לשעה 12:00 בצהריים בהרצליה הותקף סוכן תכשיטים בין הרחובות שדרות חן ובילינסון כשהוא נושא תיקים עמוסים בתכשיטים בשווי מאות אלפי שקלים. לפי שעה לא ברור מה שוויים המדויק של התכשיטים. גם במקרה זה השודדים שלפו אקדח, שדדו את התיקים ונמלטו מהמקום. סוכן התכשיטים ניסה להיאבק עם השודדים אך הוכה על ידי התוקפים. חוקרים של משטרת תל אביב נמצאים כעת במקום.

בסוף השבוע שעבר נשדדה בצורה דומה חנות תכשיטים בבת ים, גם במקרה זה נגנבו תכשיטים בשווי מאות אלפי שקלים. במשטרה בודקים אם יש קשר בין המקרים והאם מדובר בכנופיית שודדים הפועלת באזור גוש דן.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -

באיזו מידה תורם תוכן הכתבה לדמוקרטיה?

לא תורם כלל
1 2 3 4 5
תורם רבות
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים