האם נמצאה בחיים הילדה שנעדרה מאז 1994?

אמה ואחותה של אלכסנדרה ברנדט בטוחות שמצאו את סשה האהובה, שנעלמה ללא עקבות בחודש נובמבר 1994 בעת שהייתה בדרכה מבית הספר לביתה ברמת גן. מה יגידו תוצאות בדיקת ה-DNA?

אורי בינדר ואבי אשכנזי | 21/2/2013 21:24 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
שוטר ממשטרת אשדוד הוזעק באחרונה לאירוע מצמרר: אישה מכובדת טענה כי האישה החרדית שמולה היא אחותה, אלכסנדרה ברנדט, שנעלמה ב-24 בנובמבר 1994.
 
אלכסנדרה ברנדט
אלכסנדרה ברנדט צילום: ארכיון מעריב


השוטר שמע את שתי הגרסאות. מחד, את זו של האישה הטוענת כי מולה עומדת אחותה אלכסנדרה/סשה, ומאידך, את זאת שטענה כי אינה סשה האחות הנעדרת מזה כמעט 20 שנה.

הדילמה של השוטר ארכה מספר דקות, ולאחר סדרה של התייעצויות במשטרת מרחב לכיש הוחלט להוציא בדיקת רקמות. האישה החרדית הסכימה לבדיקת DNA, ועכשיו מצפים לתוצאות של בדיקות המעבדה כדי לקבל תשובה: האם נפתרה התעלומה של היעדרות הילדה הקטנה מרמת גן או שאחותה רק נתקלה במקרה באישה הדומה לסשה האהובה.

>>> אחותה של אלכסנדרה ברנדט לפני שנתיים: אמשיך לחפש אחריה בכל הכוח

>>> משוואה עם נעלמת: 30 שנה לרצח נאוה אלימלך

כתב ערוץ 10 בדרום, אלמוג בוקר, חשף היום (ה') את הפרשה במהדורת הערב. בעקבות כך, הורה מפקד מחוז ת"א לקדם מיד את בדיקת המידע החדש ולהעניק עדיפות להשוואת בדיקות הDNA. כמו כן מדגישים במשטרה, כי עד אשר יגיעו התוצאות של הבדיקות לא ניתן יהיה להתייחס באופן רשמי לפרשה.

היעדרותה של הילדה אלכסנדרה, כאשר הייתה בדרכה מבית הספר זומר ברמת גן לביתה, זעזעה את המדינה ואת המשפחה לפני כמעט שני עשורים. משטרת ת"א ביצעה אלפי פעולות חקירה במהלך 19 השנים האחרונות, בניסיון לאתר קצה חוט שיוביל את החוקרים אל הילדה או למה שעלה בגורלה. אולם תיק ברנדט נותר כתעלומה בלתי מפוענחת. הוריה של הילדה התגרשו מאז, האם חזרה בתשובה וילדה 4 בנות, כאשר החלום למצוא את הבת האבודה לא הרפה ממנה.הבת השנייה יוליה שינתה את שמה לטליה והפכה כמו אמה לאישה דתייה, כאשר בכל אותן שנים ארוכות לא החמיצה הזדמנות לנסות ולמצוא את אחותה שעקבותיה נעלמו מבלי שנותר צל צילו של הסבר להיעלמותה.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -

באיזו מידה תורם תוכן הכתבה לדמוקרטיה?

לא תורם כלל
1 2 3 4 5
תורם רבות
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים