"בנט התריע על חשד לזיופים בזמן המפקד"

יו"ר ועדת המפקד של הבית היהודי סיפר כי יו"ר המפלגה "היה מאוד רגיש לנושא קבלני הקולות, ואף העביר חומרים התומכים בחשדות לזיופים"

זאב קם | 26/2/2013 11:39 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
האם בנט אכן שמר על טוהר המידות? יו"ר ועדת המפקד של הבית היהודי, דני טרופר, שהיה אחראי על הליך ההתפקדות במפלגה, התייחס לחשדות נגד ח"כ ניסן סלומיאנסקי, לפיהן שילם שוחד בחירות. טרופר סיפר ל-nrg מעריב כי כבר בתקופת המפקד למפלגה פנה לוועדה מספר פעמים נפתלי בנט והתריע על חשדות לזיופים ולמעשים לא תקינים בתהליך ההתפקדות.

בנט. רגיש
בנט. רגיש צילום ארכיון: ראובן קסטרו
בנוסף לכך, סיפר טרופר כי בנט העביר לידי הוועדה חומרים שונים הנוגעים לטענות שהעלה. 

אחד מאותם מקרים בולטים היה, לדבריו, כאשר הוועדה החליטה לפסול 1,000 מתפקדים ששילמו את דמי החבר עבור ההתפקדות באמצעות כרטיסי אשראי שנרכשו בבנק הדואר. במקרה זה אותם מתפקדים נפסלו בשל חשש למעורבות קבלן קולות במהלך.

"בנט היה מאוד רגיש לנושא הזיופים וקבלני הקולות, בעקבות חשש שהעלה על התנהלות לא תקינה מצד חלק מאנשי המפלגה הוותיקים", סיפר טרופר ל-nrg. "הוא הפנה את תשומת ליבנו למקרים שונים של חשד להתנהלות לא חוקית, מה שהוביל לפסילת מתפקדים במקרים בהם נמצאו הטענות נכונות".

בנוגע להקלטות שפורסמו אתמול בכלי התקשורת, אשר קשורות לכאורה לפרשת סלומיאנסקי, אמר טרופר כי הטענות הועלו בפניו עוד בתקופת המפקד.

לדברי טרופר, משהועלו הטענות על ידי אנשיו של בנט, הוא ציין בפניהם כי יש להעביר את העניין לטיפול המשטרה וכי מדובר בחשדות שוועדת המפקד אינה מוסמכת ומסוגלת לבדוק אותן לעומקן.


היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים