ת"א: חשודים במעשי שוד – שוטרים מתנדבים

משטרת ת"א עצרה שני מתנדבים של המשמר האזרחי בעיר בחשד כי ביצעו מעשי שוד של נתינים זרים מאפריקה. מח"ש דורשים להאריך מעצרם

אבי אשכנזי | 7/3/2013 11:51 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
שני מתנדבים של המשמר האזרחי נעצרו היום (ה') בחשד כי ביצעו שורה של מעשי שוד של נתינים זרים מאפריקה.   
"לא עשינו כלום". אחד החשודים בהארכת המעצר צילום: אבשלום ששון


שני המתנדבים בני 26 ו-27 יובאו בשעות הצהריים לבית המשפט בתל אביב וחוקרי מח"ש יבקשו להאריך את מעצרם.

הלילה התקבלה הודעה במוקד משטרת תל אביב, על שני אנשים שהגיעו למועדון ברחוב אלבינגר, במתחם התחנה המרכזית הישנה, המשמש מקום מפגש לשוכנים במדינות אפריקה.

על פי המידע שנמסר למשטרה, השניים הגיעו למקום, ריססו בגז פלפל את יושבי המועדון ולאחר שסילקו את הנוכחים מהמקום, הם לקחו כסף מהקופה.

בעלי המועדון סיפרו לחוקרים, כי גם לפני מספר ימים הגיעו השניים למקום, הזדהו כשוטרים וערכו במקום חיפוש. על פי החשד, במהלך החיפוש, רוקנו את הקופה מהכסף המזומן ועזבו את המקום.

במשטרת תל אביב פתחו מיד בחקירה שבמהלכה התעורר החשד כי שני המתנדבים שהיו במשמרת ביצעו את המעשה. השניים נעצרו, זוהו על ידי הנוכחים במועדון ומיד אחר כך הועברו לחוקרי מח"ש.מפקד מחוז תל אביב במשטרה, ניצ"ב אהרון אקסול, הורה להשעות את השניים מיד מכל פעילות במשטרה. ממח"ש נמסר כי השניים חשודים בשורה של מעשי שוד ובכוונת החוקרים להביא אותם לבית משפט השלום בתל אביב ולבקש את הארכת מעצרם.


צילום: אבשלום ששון
אחד מהמתנדבים החשודים היום בהארכת המעצר צילום: אבשלום ששון
"לא עשינו שום דבר"

לפני שהובאו לדיון בהארכת מעצרם דיברו שני החשודים. "לא ששדדנו אף אחד. בסך הכל היינו במשמרת במשטרה. אני הייתי הנהג בניידת, השותף שלי ירד וכנראה הוא היה בסכנה, לכן השתמש בגז מדמיע. השוטרים שבאו ועשו חיפוש לא מצאו בניירת את הכסף שהשודדים שדדו", כך סיפר ע', אחד  המתנדבים של משטרת מרחב יפתח, החשוד בביצוע השודים. 

"חבר שלי ירד לבד מהרכב. הבנתי שמישהי הגישה תלונה ששדדנו אותה אבל אין עלינו כסף שלה או מה שנשדד ממנה. אין לנו שום דבר שלה. בסוף הסיור באנו לדווח על האירוע אבל היא הקדימה אותנו וכנראה הגיעה לתחנת לוינסקי ודיווחה על כך ששדדנו אותה", הוסיף ע.

החשוד השני מיהר להאשים במעשה את החבר שלו "זו פעם ראשונה שהגעתי למקום הזה, חבר שלי שנהג בניידת הוא זה שלקח אותנו לשם".

החשוד השני הוסיף: "לא עשינו שום דבר, אני אספר הכל לעורך דין שלי ולשופט. לא שדדנו. אני לא מתבייש בזה שיריתי גז מדמיע. הייתי צריך לעשות זאת ועשיתי את זה. המשטרה החליטה שהיא זורקת אותי, אני לא מתרגש מזה". היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים